• Головна
  • Питання якісного водопостачання перебуває на контролі представників міської влади та депутатського корпусу
18:30, 16 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Питання якісного водопостачання перебуває на контролі представників міської влади та депутатського корпусу

Питання якісного водопостачання перебуває на контролі представників міської влади та депутатського корпусу

Проблем у місті вистачає, і питання водопостачання, а особливо в місцях приватної забудови, завжди стоїть гостро. Адже у розпал літнього сезону забір води значно збільшується, тиск води зменшується.

З метою вирішення гострого соціального питання у 2018 році було розпочато будівництво водопровідної мережі на відрізку від існуючої водопровідної мережі на перетині вулиць Миру та Панянка до існуючої водопровідної мережі на перетині вулиць Князя Ігоря Святославовича та Кременчуцької.

На сьогодні збудована водопровідна мережа на відрізках від вулиці Миру та Панянка до території АТ «Полтаваобленерго», що по вулиці Старий Поділ, 5, та вздовж вулиці Річкова до залізничного переїзду: на перетині вулиць Князя Ігоря Святославовича та Кременчуцької. Також виконано перехід водопровідною мережею під річкою Ворскла та інше.

Питання якісного водопостачання перебуває на контролі міської влади. Так, в рамках щотижневого робочого об’їзду об’єктів будівництва перший заступник міського голови Ігор Федій спільно з депутатом міської ради Олегом Бєлоножком та керівником відповідного профільного управління оглянули територію біля річки Ворскла, де проводилось будівництво водопровідної мережі.

Питання якісного водопостачання перебуває на контролі представників міської влади та депутатського корпусу, фото-1

У зв’язку з необхідністю до 1 вересня завершити капітальні ремонти закладів освіти, необхідністю дофінансування розпочатих реконструкцією об’єктів 1 міської клінічної лікарні, дитячої лікарні, закладів освіти основна увага міської влади приділяється саме цим об’єктам.

Щодо будівництва водогону, то дана тема не залишається без уваги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #водогін #депутати
Оголошення
live comments feed...