• Головна
  • Полтавцям розповіли, як можна призначити пенсію через інтернет
14:30, 14 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Полтавцям розповіли, як можна призначити пенсію через інтернет

Полтавцям розповіли, як можна призначити пенсію через інтернет

 Пенсійний Фонд України запровадив новий сервіс  – звернення за призначенням пенсії «в один дотик». Це одна зі складових частин системи надання послуг в електронній формі « Е – пенсія», що їх реалізує Фонд. «Вже 39 тисяч пенсіонерів Полтавщини зареєстровані як користувачі порталу електронних послуг. Це 10% від загальної кількості людей пенсійного віку» - каже перший заступник начальника Головного управління ПФУ в Полтавській області Володимир Носенко.

Нині на вебпорталі електронних послуг працює вже кілька сервісів. Зокрема, послуга СМС інформування, отримання довідок, достовірність яких перевіряється QR кодом, отримання інформації через особистий кабінет ( йдеться про страховий стаж, щомісячні відрахування єдиного соціального внеску страхувальником та заборгованості з цього виду платежу а також електронні довідки про трудовий стаж працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Новий сервіс як і всі попередні, спрощує взаємодію громадян з органами Пенсійного фонду , дозволяє скоротити витрати часу, зменшити паперовий документообіг, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Отож, для того, що б призначити пенсію через веб – портал електронних послуг Пенсійного Фонду України, необхідно:

  • Одержати електронний цифровий підпис в акредитованих центрах сертифікакації
  • Авторизуватися в особистому кабінеті на вебпорталі
  • У розділі особистого кабінету « Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді
  • Підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до системи « Звернення»
  • У разі потреби додавати документи протягом трьох місяців

« Наступний етап впровадження системи « Е – пенсія» - створення мобільного додатку, що дозволить отримати доступ до ресурсів з мобільних пристроїв» - говорить про найближчі плани Володимир Носенко.

Раніше ми розповідали: Пенсіонерам Полтавщини почали виплачувати підвищені пенсії

#пенсія #кошти #портал
Оголошення
live comments feed...