• Головна
  • Які медичні довідки потрібні для навчання в школі?
09:30, 14 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Які медичні довідки потрібні для навчання в школі?

Які медичні довідки потрібні для навчання в школі?

Менше ніж через місяць почнеться навчальний рік. Щоб підготувати школярів до школи, батькам потрібно не лише купити шкільну форму, канцелярське приладдя, а й обов'язково пройти профілактичний огляд з дітьми.

Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку, в якій буде зазначена група для занять фізичною культурою. Також потрібно оновити Карту профілактичних щеплень, якщо дитині зробили нові щеплення. Радимо дізнатися, чи всі щеплення у вас зроблені, адже їхня наявність важлива для навчання.

Які медичні довідки потрібні для навчання в школі?, фото-1

Для відвідування школи потрібні дві довідки:

1. Довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»

Її вам видасть педіатр чи сімейний лікар після огляду дитини. За необхідності він може відправити дитину на вакцинацію, базові аналізи чи вузьких спеціалістів.

У довідці буде така інформація:

– прізвище та ім’я дитини, дату її народження і стать;

– місце проживання дитини, телефон батьків;

– найменування загальноосвітнього навчального закладу, клас;

– дату проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду (а також дату попереднього профогляду і рекомендовану дату наступного);

– висновок про стан здоров’я дитини (якщо школяр має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис);

– групу для занять фізичною культурою;

– рекомендації.

Які медичні довідки потрібні для навчання в школі?, фото-2

2. Довідка форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень"

Ця довідка містить інформацію про вакцинацію чи ревакцинацію, а також здійснення туберкулінових проб. Дані з неї допоможуть дізнатися, чи зроблені всі необхідні щеплення.

Якщо дитина була вакцинована вчасно, то з 7-ми до 14-ти років їй не проводитимуть вакцинацію чи ревакцинацію.

У школі можуть попросити принести довідку про щеплення, якщо у закладі немає таких даних. Також вона буде потрібна, якщо вашій дитині робили щеплення.

Медична карта  вже не потрібна, тому не потрібно хвилюватися з цього приводу. Дані про стан здоров'я дитини не можуть бути відкритими і зберігатися за межами закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#1 вересня #школа #медичні довідки #щеплення
Оголошення
live comments feed...