• Головна
  • Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади
14:00, 12 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади

Створення належних умов для лікування та реабілітації пацієнтів, закупівля сучасного обладнання, вдосконалена програма розвитку комунальних медичних закладів: ті пріоритетні завдання, які сьогодні ставить перед собою міська влада. Тому, аби детальніше дізнатися про основні потреби у закладах та поспілкуватися з адміністрацією відбувся робочий об’їзд.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-1

Ранком 9 серпня відбувся об’їзд медичних комунальних підприємств міста. Участь у рейді взяли перший заступник міського голови Ігор Федій, заступник міського голови з питань гуманітарної сфери Світлана Нестуля, депутати міської ради Олександр Кудацький та Олег Бєлоножко, радник в.о. міністра охорони здоров’я Вікторія Лоза.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-2

Першочергово члени об’їзду оглянули заклад «Перша міська клінічна лікарня». Тут наразі ведеться реконструкція другого поверху під неврологічне відділення. Проектно-кошторисною документацією на об’єкт передбачено проведення реконструкції внутрішніх приміщень будівлі. Вартість об’єкта – 10 009, 499 тисяч гривень. Як зазначили підрядники, всі роботи йдуть згідно із затвердженим графіком, а запланований термін введення об’єкту в експлуатацію – вересень поточного року.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-3

Також у закладі проводиться реконструкція переходу до терапевтичного корпусу (з добудовою приставної шахти підйомника).

Серед закладів, які оглянули представники міської влади та депутатського корпусу, амбулаторія сімейної медицини №3 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Полтава», що у селі Івонченці. Члени рейду пересвідчились, що реконструкція закладу йде згідно з графіком. Попередньо заплановане введення будівлі в експлуатацію у грудні поточного року.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-4

Більш детально під час об’їзду оглянули Комунальне підприємство «Дитяча міська клінічна лікарня». Наразі тут триває реконструкція відділення передчасно народжених та патології новонароджених.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-5

Кошторисна вартість складає 21 005, 344 тисяч гривень. А також реконструкція офтальмологічного відділення, кошторисна вартість якого – 17 049, 664 тисяч гривень. Обидва об’єкти заплановано ввести в експлуатацію у грудні 2020 року.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-6

Проте, члени рейду оглянули й інші відділення закладу. Зокрема, звернули свою увагу на онкогематологічне та хірургічне відділення. Щодо останнього, то воно потребує негайного капітального ремонту: не енергоефективні застарілі дерев’яні вікна, відсутні належні санітарні умови та застаріле обладнання. Все це призводить до того, що пацієнти змушені шукати більш зручніші умови для лікування та реабілітації в інших містах.

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-7

Голова профільної депутатської комісії Олександр Кудацький зазначив:

- У медичній сфері, як і в усіх інших, важливий продуманий підхід до вирішення проблем. Маємо спочатку чітко визначити пріоритети розвитку, основні напрямки, врахувати всі успіхи й недоліки, а вже тоді діяти.

Заступник міського голови Світлана Нестуля наголосила:

Створення комфортних умов для лікування та реабілітації полтавців – одне з першочергових завдань міської влади, фото-8

- На цю посаду я прийшла минулого тижня. І одним із своїх першочергових завдань вважаю проведення системної й об’єктивної ревізії медичних закладів. Ми повинні розуміти реальну ситуацію в сфері, щоб усунути всі перешкоди, які заважають надавати полтавцям якісну допомогу.

Публікація за матеріалами прес - служби міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місто #влада #житло
Оголошення
live comments feed...