• Головна
  • Працівники «Полтавагазвидобування» про відвідини «Фельдман Екопарку»: «Ми знову відчули себе дітьми сьогодні» (ФОТО, ВІДЕО)
14:30, 9 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Працівники «Полтавагазвидобування» про відвідини «Фельдман Екопарку»: «Ми знову відчули себе дітьми сьогодні» (ФОТО, ВІДЕО)

Працівники «Полтавагазвидобування» про відвідини «Фельдман Екопарку»: «Ми знову відчули себе дітьми сьогодні» (ФОТО, ВІДЕО)

«Фельдман Екопарк» безкоштовно проводить екскурсії і охоче приймає співробітників найбільшої газовидобувної компанії країни «Укргазвидобування» та їхніх дітей. Нещодавно відбувся вже третій візит працівників Полтавської філії компанії до екопарку.

Територія «Фельдман Екопарку» з кожним роком розширюється. На даний момент у ньому більше трьох тисяч тварин та дванадцять гектарів землі. Близько половини всієї площі — саме для житла тварин. Разом з працівниками «Полтавагазвидобування» завітали й діти. Юлія Набойченко, екскурсовод та організатор подій у «Фельдман Екопарку», розповідає:

— Наш парк існує вже близько дев’яти років. За цей час нас відвідали понад чотири мільйони людей з різних частин України та Європи. У нас найбільша кількість тварин у Східній Україні серед зоопарків. Деякі види тварин представлені лише у екопарку Фельдмана. Сьогодні нас відвідала екскурсія з ГПУ «Полтавагазвидобування», і це вже не перший візит газовиків.  

Завдяки активному соціальному середовищу у парку Фельдмана прагнуть, щоб дорослі й діти відчули: все живе на Землі є однією великою родиною, в якій немає місця агресії, а є тільки любов, дружба і взаємоповага. Так, на території парку є відкриті контактні центри, де кожен бажаючий може не тільки погодувати тварин спеціальним кормом, а і отримати щирі емоції від спілкування. Ольга, донька працівника компанії, розповіла про свої враження від екскурсії та спілкування з братами меншими:

— Я була у екопарку Фельдмана разом із мамою. Побачила дуже багато тварин та різних скульптур. Мені більш за все сподобалося спілкуватися та годувати лемурів, це надзвичайно розумні і милі тваринки.

Навіть дорослі не приховували своїх почуттів до тварин. Микола Капко, працівникї ГПУ «Полтавагазвидобування», акцентує:

— Дуже сподобалось, навіть не порівняти з Київським зоопарком. Ми в соціумі живемо по-своєму, а тварини інакші — емоції у них справжні. Сьогодні ми знову відчули себе дітьми і згадали, як це щиро радіти усьому, що нас оточує.

Довідково. АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі, яка забезпечує близько 75 % від загального видобутку газу в Україні. ГПУ «Полтавагазвидобування» — газопромислове управління , що входять до складу АТ «Укргазвидобування» та здійснює виробничу діяльність у східній і центральній частині України.  

Лілія Удоденко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #екопарк #екскурсія #відпочинок
Оголошення
live comments feed...