У Полтавській області вбивцю засудили до довічного ув'язнення

Диканський райсуд Полтавської області виніс покарання у вигляді довічного позбавлення волі чоловікові, який вчинив умисне вбивство з особливою жорстокістю своєї односельчанки в селі Куйбишеве, Шишацького району, в ніч на 8 липня 2012 року.

Як повідомляє прес-служба УМВС України в Полтавській області, Диканський райсуд встановив, що підсудний, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, запропонував жертві сексуальні відносини. Отримавши відмову, він завдав за життя постраждалої більше п'ятдесяти ножових ран в області грудної клітки, шиї та обезголовив її.

Суд оголосив покарання: за пунктом 4 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України у вигляді довічного позбавлення волі; за частиною 2 статті 263 Кримінального кодексу України - у вигляді трьох років позбавлення волі. Згідно частини 1 статті 70 Кримінального кодексу України за сукупністю злочинів остаточне покарання засудженому визначено у вигляді довічного позбавлення волі. Також засуджений зобов'язаний віддати на користь матері вбитої 55,56 тис. грн.

"ІФ"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі