• Головна
  • У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів
13:20, 8 серпня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів

У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів

7 серпня 0 14.00 у залі засідань Полтавської міської ради відбулося засідання партиципаторного бюджетування (бюджету участі). Його метою було розглянути поточні питання.

У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів, фото-1

Олександр Глазов, голова робочої групи, доповів про кількість поданих та зареєстрованих проектів станом на сьогоднішній день. Всього зареєстровано 61 проект, 10 проектів – на доопрацюванні авторами.

– Приємно, що в цьому році велика кількість стосується не тільки дитячих та спортивних майданчиків, а й фестивалів та інших соціально значущих проектів, – говорить Олександр Глазов.

Дедлайн подання проектів вже закінчився: їх можна було подавати до 2-го серпня. Але від авторів надходять прохання щодо продовження прийому, тому це питання винесли на обговорення сесії. На засіданні всі одноголосно підтримали цю пропозицію.

Під час зустрічі також запропонували деякі зміни до етапів реалізації програми «Бюджету участі 2019». Перевірку проектів запропонували проводити з 2 вересня по 10 жовтня, оприлюднення оцінки проектів – 22 жовтня, жеребкування – 23 жовтня, підготовка до голосування – 24-25 жовтня, голосування – з 28 жовтня по 8 листопада, оголошення переможців – з 8 листопада по 27 грудня. Цю пропозицію також підтримали одноголосно.

У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів, фото-2

Баскетбольний майданчик буде. Але нескоро

Також на засіданні довго не могли дійти згоди щодо не нового проекту – встановлення баскетбольного майданчика. Його реалізацію переносили вже 2 роки. Автор проекту сподівається, що у цьому році питання вирішиться і можна буде милуватися гарним баскетбольним майданчиком у Полтаві. Сам він у колишньому професійний баскетболіст, тому наголосив, що має бути присутнім при процесі встановлення, щоб були дотримані усі норми.

Щоб встановити баскетбольний майданчик, потрібно більше 2 мільйонів гривень. Але так, як граничний обсяг великого об’єкту в цьому році становить 1 мільйон 400 гривень, реалізувати цей проект неможливо. Тому автор висунув і погодив наступну пропозицію: у 2019 році вкластись в суму і зробити баскетбольний майданчик з щитами, а вже наступного разу запропонувати новий проект, щоб туди поклали резину.

Нагадаємо, раніше ми розповіли У міській раді Полтави за 400 тисяч встановлять підйомник для осіб із інвалідністю

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #бюджет участі
Оголошення
live comments feed...