• Головна
  • Ціни на мобільний зв'язок можуть піднятися: скільки коштуватиме спілкування з друзями?
13:30, 5 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Ціни на мобільний зв'язок можуть піднятися: скільки коштуватиме спілкування з друзями?

Ціни на мобільний зв'язок можуть піднятися: скільки коштуватиме спілкування з друзями?

В Україні може подорожчати мобільний зв'язок. Причиною цьому є підвищення цін на електроенергію та введення щомісячної плати за основними пакетами. Тому оператори рано чи пізно почнуть шукати додатковий заробіток.

Мобільний зв'язок в Україні – один із найдешевших у всьому світі. В сусідніх країнах за нього платять в 4-5 разів більше. У Канаді і США ціни набагато вищі – в кілька десятків разів.

Оператори зв’язку запевняють, що не будуть підвищувати цін на мобільний зв'язок найближчим часом. Проте визнають, що не можуть не реагувати на подорожчання електроенергії та інших змін, через які можливе підвищення тарифів.

Ціни на мобільний зв'язок можуть піднятися: скільки коштуватиме спілкування з друзями?, фото-1

Експерти вважають, що ціни цього року можуть зрости двічі. Перший раз це може статися восени, так як антимонопольний комітет запропонував операторам відмовитися від існуючої схеми: продавати пакети на 28 днів (4 тижні). Тому ціни можуть піднятися на 8%.

Також є користувачі, які передплачують пакет на рік, а отже, всього вони платять за 12 рахунків на рік. Ті, хто підключають послугу на 28 днів – 13 рахунків. Це і є ті 8%, тому оператори зараз шукають нові шляхи для заробітку грошей.

Нагадаємо, раніше ми розповідали Місто у смартфоні: Полтаву перетворюватимуть на цифрове та прогресивне місто

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телефон #спілкування #зв'язок #зміни
Останні новини
Оголошення
live comments feed...