• Головна
  • У міськвиконкомі відбулася низка важливих для життєдіяльності міста зустрічей та нарад
17:23, 31 липня 2019 р.
Надійне джерело

У міськвиконкомі відбулася низка важливих для життєдіяльності міста зустрічей та нарад

У міськвиконкомі відбулася низка важливих для життєдіяльності міста зустрічей та нарад

Так, ранком, 31 липня з робочим візитом завітала старший радник з програмної діяльності Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» Олена Пурік.

Під час зустрічі, обговорили питання профілактики наркозалежності в Полтаві та реалізації програм МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Олена Пурік зауважила, що проблема поширення явища наркоманії на сьогодні, на жаль, зростає, а відтак потребує особливої уваги. Так, важливою сьогодні є саме профілактика протидії поширення явища наркоманії.

У Полтаві питаннями наркозалежних, а також попередженням наркозалежності та профілактикою розповсюдження наркоманії активно займаються Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також благодійна організація «Світло надії».

– Безумовно, проблема поширення наркоманії в місті є, - говорить секретар міської ради Олександр Шамота. - І є служби, які займаються цими питаннями, є програми, до виконання яких залучені не лише міські служби, але й партнери, зокрема, БО "Світло надії". Маю сподівання на подальшу співпрацю та напрацювання таких методів профілактики поширення наркоманії, які в подальшому дадуть позитивний результат. Зі свого боку, міська влада підтримувати такі ініціативи та сприятиме їх реалізації.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зазначила:

– Дуже часто молодь не має чим себе зайняти, юнакам і дівчатам не вистачає спілкування навіть в сімейному колі. Пошуки виходу накопиченої енергії призводять до вживання наркотиків, тим більше, що сьогодні синтетичні наркотики є у вільному доступі. Тому важливо запропонувати молоді альтернативу – наприклад, створення певної освітньої платформи для самореалізації. Діти, які вже стали на хибний шлях, зрозуміють, що життя цікаве та багатогранне й, замість сумнівних короткочасних насолод, оберуть правильний шлях. А Полтава, своєю чергою, отримає здорове цілеспрямоване покоління й, отже, гарантію впевненого майбутнього.

Нині на базі благодійної організації «Світло надії» діє Молодіжний центр, метою якого є організація ефективної взаємодії з підлітками і молоддю задля розвитку їх компетенцій для успішної інтеграції у життя суспільства.

– Діяльність центру спрямована на розвиток молодіжних ініціатив, тут проводяться воркшопи, семінари, тренінги, - розповіла радник міністра охорони здоров’я, фахівець БО «Світло надії» Вікторія Лоза. - Окрім того, молодь може тут отримати соціальну, юридичну, психологічну підтримку. Дуже багато молодих людей, які були клієнтами нашого центру тепер уже стали волонтерами та допомагають іншим. Ми завжди готові до співпраці з міською владою в питанні допомоги молоді. Щиро вдячна Тетяні Юрченко за підтримку наших ініціатив і розуміння важливості цієї спільної справи.

Також, цього дня відбулася погоджувальна рада голів фракцій Полтавської міської ради, під час якої обговорили питання, що будуть включені до порядку денного сесії.

Відтак, засідання позачергової двадцять шостої сесії Политавської міської ради сьомого скликання попередньо заплановано на 5 серпня.

#Полтава #нарада #міська рада #наркозалежні
Оголошення
live comments feed...