• Головна
  • Полтава уклала угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту на придбання тролейбусів
15:30, 30 липня 2019 р.
Надійне джерело

Полтава уклала угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту на придбання тролейбусів

Полтава уклала угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту на придбання тролейбусів

30 липня в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) відбулося урочисте підписання договору з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо надання кредиту на придбання тролейбусів комунальному підприємству «Полтаваелектроавтотранс».

Урочисто підписали угоду директор сектору інфраструктури Європейського банку реконструкції та розвитку пані Сьюзан Марі Гуранссон та директор комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев.

Останній розповів: до цього моменту представники міської влади та банку йшли протягом двох років. Сума кредиту складає 10 мільйонів євро. На них заплановано придбати до 40 тролейбусів та відремонтувати 3 тягові підстанції, яким нині більше 55 років.

– Це забезпечить безперебійну роботу транспорту, дозволить зменшити інтервал курсування транспортних засобів, адже, звичайно, збільшиться кількість тролейбусів, що виходитимуть на маршрути. Нині мешканців міста обслуговують близько 40 тролейбусів. Закупивши нові, ми зможемо збільшити цю кількість до 60-70, – розповів директор КП «Полтаваелектроавтотранс» Євген Зайцев. – Це будуть низькопольні, 12-метрові сучасні транспортні засоби.

Нині завершився тендер на закупівлю тролейбусів. Провідний банкір Дар’я Кочубинська зауважила, що серед основних вимог банку до проведення тендерної процедури була відкритість.

– Спеціалісти банку наголошували на тому, щоби не було привязки до окремих виробників. Щоби все було прозоро, задля забепечення великої конкуренції, – розповіла Даря Кочубинська. – Щойно вся процедура буде завершена, ми опублікуємо документацію: хто переможець, учасники тощо. Це залежить від того, як швидко пройде оцінка. Ми плануємо десь на вересень вийти на підписання контракту.

Директор сектору інфраструктури Європи  Сьюзан Марі Гуранссон зауважила, що це перша кредитна угода з Полтавою. Вона висловила вдячність за співпрацю та надію на успішне втілення ініціативи покращення транспортної інфраструктури Полтави.

Представники Європейського банку реконструкції та розвитку зазначили, що перші тролейбуси, закуплені в рамках співпраці з ЄБРР, зявляться на міських маршрутах імовірно уже наприкінці року.

#Полтава #міська рада #ЄБРР #тролейбуси #розвиток #кредит
Оголошення
live comments feed...