• Головна
  • Коли повернеться на Полтавщину та чим буде особливим Сорочинський ярмарок-2019?
15:30, 29 липня 2019 р.
Надійне джерело

Коли повернеться на Полтавщину та чим буде особливим Сорочинський ярмарок-2019?

Коли повернеться на Полтавщину та чим буде особливим Сорочинський ярмарок-2019?

Національний Сорочинський ярмарок 2019 року відбудеться з 20 по 25 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Офіційне відкриття  заплановане на 11:00 20-го серпня. Організатор ТОВ "Сорочинський ярмарок". Керівник проекту - Світлана Свищева.

Цьогорічний ярмарок буде особливий тим, що цьогоріч виповнюється 210 років від дня народження Миколи Гоголя, який увічнив Сорочинський ярмарок у однойменній повісті із циклу повістей "Вечори на хуторі біля Диканьки".

Також Сорочинський ярмарок-2019 особливий тим, що цього року його вперше презентували за межами Полтавщини - із 26 по 30 червня його приймала Одеса.

Цьогорічний ярмарок на рідній для себе Полтавщині матиме кілька цікавинок та новинок. Так, цього року у Сорочинцях буде не лише аграрне містечко та містечко медярів, але і містечко кращих виноробів України. А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. 

Сорочинський ярмарок гостинно запрошує до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організаторів колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інших аматорів сцени. 

Прийом заявок на участь розпочато. Умови участі, бланки заявок та вся необхідна інформація на офіційному сайті: www.yarmarok.in.ua

Листи надсилати на електронну адресу: [email protected].

Довідки за телефонами: ( 0532) 508211, 508212 або 066-8597-074

Прес-служба ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Раніше ми розповідали - як пройшов Сорочинський ярмарок у Одесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ярмарок #Сорочинці #Гоголь #майстри #торгівля
Останні новини
Оголошення
live comments feed...