• Головна
  • У дитячо-юнацьких спортивних закладах тривають ремонтні роботи
10:30, 29 липня 2019 р.
Надійне джерело

У дитячо-юнацьких спортивних закладах тривають ремонтні роботи

У дитячо-юнацьких спортивних закладах тривають ремонтні роботи

Аби підготувати дитячо-юнацькі спортивні заклади до нового навчального року, нині там проводяться ремонтні роботи. Щоби перевірити хід ремонтних робіт та дізнатися про основні потреби, відбувся робочий об’їзд закладів.

Так, нині проводяться роботи в Дитячо-юнацькій спортивній школі № 2, Дитячо-юнацькій спортивній школі № 4, тощо. Окрім уже проведених робіт, під час робочого об’їзду керівники комунальних спортивних закладів розповіли про ремонтні роботи та будівництво на перспективу, а також про необхідність в забезпеченні матеріально-технічною базою. Усі пропозиції будуть згодом надані письмово, аби в подальшому розглянути можливість фінансування зазначених потреб.

Зокрема, під час огляду закладів, було визначено потребу в ремонті їдальні комунального табору «Олімпійські надії»; легкоатлетичного манежу дитячо-юнацької школи № 1; будівництва роздягалень в КЗ «Молодь 2016», тощо.

Нагадаємо, міська влада цьогоріч подбала про інвентарну базу комунальних спортивних закладів, збільшивши фінансування з 500 000 грн до 5 000 000 грн.

#Полтава #ДЮСШ #ремонт #міська рада #об'їзд
Оголошення
live comments feed...