У листопаді ціни на продукти харчування в Полтавській області знизились: статистика

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 0,5%.

З продуктів харчування подешевшали цукор на 6,3%, овочі – на 4,8%, фрукти – на 4,1%, рис – на 2,7%, продукти переробки зернових – на 1,1%, масло – на 0,7%, м’ясо та м’ясопродукти – на 0,6%, макаронні вироби – на 0,4%. Водночас зросли в ціні сало на 4,3%, яйця – на 1,5%, молоко, сир і м’який сир (творог) – на 0,9%, маргарин – на 0,6%, олія – на 0,2%, риба та продукти з риби – на 0,1%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились в ціні на 0,7%, у тому числі тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,2%.

Зниження цін на транспорт в цілому на 0,4% відбулось через зниження вартості пасажирських перевезень автодорожнім транспортом на 1,0%, залізничним – на 0,5%. Проте вартість палива та мастил зросла на 0,3%, транспортних засобів – на 0,1%.

На 0,3% знизились ціни у сфері відпочинку і культури. Разом з тим подорожчали послуги ресторанів та готелів (на 0,4%), одяг і взуття, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла (на 0,2%). Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері зв’язку, охорони здоров’я та освіти залишились на рівні попереднього місяця.

Світлана Клюка – начальник відділу статистики цін ГУС у Полтавській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі