• Головна
  • У Полтаві вирішують проблему з теплопостачанням 109 мікрорайону
18:00, 25 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві вирішують проблему з теплопостачанням 109 мікрорайону

У Полтаві вирішують проблему з теплопостачанням 109 мікрорайону

З 1 квітня 2019 року Полтавський турбомеханічний завод припинив надання послуг з централізованого опалення та підігріву води жителям 109-го мікрорайону. Мешканці 17 будинків опинилися в складній ситуації, вихід з якої має бути знайденим у стислі строки.

Питання відновлення теплопостачання постійно перебуває в центрі уваги заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. До цього він уже провів зустрічі як з постачальниками, так і з адміністрацією заводу. На сьогоднішній робочій нараді в міськвиконкомі розглянули конкретний і реалістичний спосіб вирішення проблеми.

- Як ви знаєте, власник відмовляється опалювати будинки, і їх мешканці стали заручниками ситуації, - зазначив Олексій Чепурко. – Тому наразі спільно з «Полтаватеплоенерго» ми напрацьовуємо рішення щодо встановлення спеціального насосного обладнання, яке зможе підкачувати воду для подачі в ці будинки. Але це обладнання підприємству ще потрібно закупити. Ми шукаємо найефективніший механізм для якомога швидшого здійснення цієї процедури. Можливо, своє вагоме слово скаже управління МНС. Потрібно встигнути до настання холодів, щоб усе запрацювало й не постраждали люди. Робимо для цього все можливе.

#опалення #район #питання
Оголошення
live comments feed...