• Головна
  • Демонтували кіоск, що розташовувався у Полтаві на вході до парку «Перемога»
15:30, 25 липня 2019 р.
Надійне джерело

Демонтували кіоск, що розташовувався у Полтаві на вході до парку «Перемога»

Демонтували кіоск, що розташовувався у Полтаві  на вході до парку «Перемога»

18 липня інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжила демонтувати тимчасові споруди, розташовані без дозвільних документів.

Цього разу демонтували кіоск розташований за адресами проспект Петроштравневий, 20 (біля центрального входу в парк культури та відпочинку «Перемога»), а також самовільно встановлені бетонні напівсфери за адресою вул. О. Бідного, 16.

Щодо першої споруди, заступниця директора парку культури та відпочинку «Перемога» Катерина Бабіч зауважила, що власник споруди давно не вів тут свою діяльність. А усі пропозиції від адміністрації парку щодо переміщення споруди були проігноровані.

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста зауважили, що підприємець також не подав документи на продовження дозволу на розміщення споруди. Відтак, комісією було вирішено демонтувати її.

Зберігатиметься споруда на підприємстві «КАТП-1628». Підприємець може забрати своє майно, оплативши місту витрати за демонтаж та зберігання. В іншому разі демонтовані МАФи через півроку реалізують і виручені за них кошти підуть до міського бюджету як компенсація.

– Ми й надалі будемо системно та цілеспрямовано наводити в Полтаві порядок, - наголошує начальник інспекції Антон Тонконог. – Всі незаконно встановлені об’єкти підлягають обов’язковому демонтажу як такі, що порушують Правила благоустрою міста, спотворюють його архітектурне обличчя. Власники повинні розуміти свою соціальну відповідальність перед громадою і працювати в чітких законних рамках.

#демонтаж #МАФ #місто
Оголошення
live comments feed...