• Головна
  • Метеоролог обіцяє прохолодну погоду
08:30, 25 липня 2019 р.
Надійне джерело

Метеоролог обіцяє прохолодну погоду

Метеоролог обіцяє прохолодну погоду

Україна у четвер буде чи не найпрохолоднішою країною Європи. Такий прогноз оприлюднила Наталка Діденко: 

Західна Європа ледве дихатиме від сильної спеки, на Півдні та в Центрі континенту також спека, навіть у північних Фінляндії та Швеції температура повітря досягатиме +28 і вище градусів.На Францію просто боляче дивитися, до і за +40 градусів!Готуємося до тимчасових кліматичних біженців, не інакше.Бо в нас - практично ідеальна погода, періодичні дощі та помірне теплО.Хоча наші люди все одно будуть незадоволені. Але вони нарікають на погоду і не тільки, як на мене, тому що сидять виключно у своїх умовних дворах, часто не дивляться далі, навколо і на перспективу. Щоб оцінити правильно свій клімат та життя, варто часом визирати за небокрай своїх власних кумулюсів, купчастих хмар тобто)

У четвер в Україні короткочасні грозові дощі пройдуть на Півночі, Сході, у Центрі. На Заході дощі очікуються локальними осередками та незначні. У південній частині України завтра передбачається суха сонячна погода.Температура повітря вдень у четвер коливатиметься в межах +22+26 градусів, на Півдні +25+29 градусів.

У Києві 25-го липня ймовірний короткочасний дощ та гроза. Швидше - вдень, вночі буде сухо. Температура повітря протягом дня досягне +25 градусів.

Співчуваємо французам, насолоджуємося своєю погодою.

Раніше ми розповідали У Пирятині проведуть карнавал " Королева бензоколонки"

#синоптик #погода,прогноз
Оголошення
live comments feed...