• Головна
  • Питання передачі підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» у власність міста зрушили з місця
15:30, 24 липня 2019 р.
Надійне джерело

Питання передачі підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» у власність міста зрушили з місця

Питання передачі підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго» у власність міста зрушили з місця

Раніше міська рада зверталася до обласної ради з проханням передати підприємства КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» у власність територіальної громади міста.

Сьогодні, 24 липня, в обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада з питання передачі майна комунальних підприємств у власність відповідних територіальних громад. Участь в засіданні взяли представники обласної, міської влади, а також представники територіальних громад Полтавщини.

Відповідно до рішення, міська рада зверталася з проханням щодо передачі майна в межах достатніх для обслуговування мешканців міста Полтава, а не цілісний майновий комплекс. Відтак, постало питання щодо обслуговування підприємствами інших територій.

– Передача «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу»  на баланс міста – питання, яке стоїть на порядку денному вже давно! Сьогодні є політична воля обласної влади на передачу цих підприємств в міську власність. Однак, це питання болюче для маленьких населених пунктів, – зауважив секретар міської ради Олександр Шамота. – Проте, це не має стати на заваді, оскільки ми спільно будемо шукати шляхи вирішення усіх болючих питань.

Тимчасово виконувач обов`язків голови обласної державної адміністрації Олег Пругло зауважив, що є кілька шляхів вирішення цієї проблеми.

– Або ми домовляємося з міською радою і передаємо цілісний комплекс, а вже потім, в рамках міжмуніципального співробітництва громади заключають договори з міською владою. Або, все ж таки, кожна громада приймає до себе окремі майнові комплекси, в межах яких обслуговуватимуться  території.

Нині представники влади мають вирішити, який варіант буде кращим для мешканців. Робота в зазначеному напрямі буде продовжуватися.

#влада #рішення #власність
Оголошення
live comments feed...