• Головна
  • 14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС
10:20, 14 грудня 2012 р.

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Весь український народ вклоняється героїзму, хоробрості, відданості службовому обов’язку ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які врятували світ від смертельних променів радіації.

Цей людський подвиг неоціненний, а мужній вчинок ніколи не буде забутий. Ліквідатори тоді не думали про звання та нагороди. Вони не ховалися за спини колег, не шкодуючи себе, з голими руками йшли у бій перемагати невидимого ворога. Ціною власного життя та здоров’я захистили людство від ядерного вогню Чорнобильського реактора.

Пам’ять загиблих ліквідаторів вшановується щорічно у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Вшанував пам`ять ліквідаторів сьогодні і Президент України Віктор Янукович:

Шановні співвітчизники!

Понад чверть століття тому в умовах смертельного радіоактивного опромінення було завершено будівництво укриття над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції.

Сьогодні Україна вшановує учасників ліквідації наслідків тієї страшної аварії. Ми вклоняємося їх високому професіоналізму, самовідданості і жертовності заради прийдешніх поколінь.

Багато з тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії, на жаль, уже пішли у безсмертя, залишивши смуток та біль у наших серцях.

Вічна і світла їм пам'ять.

Висловлюю глибоку повагу фахівцям, які нині виконують відповідальні завдання з мінімізації тяжких наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи. Щиро дякую цим людям за їхню нелегку працю.

Як Президент України я й надалі контролюватиму процес своєчасної і повної реалізації положень законодавства, а також власних ініціатив щодо забезпечення соціальної захищеності учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, сімей загиблих та постраждалих.

Звертаюся до всіх небайдужих громадян із закликом виявляти постійну увагу до героїв-чорнобильців, аби гідно віддячити їм за наше врятоване сьогодення та майбутнє.

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Від імені Українського народу бажаю вам і вашим рідним міцного здоров'я, добробуту, довгих та щасливих років життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...