• Головна
  • Чемпіон України з тхеквондо потребує фінансової підтримки для поїздки на світові змагання
11:30, 24 липня 2019 р.
Надійне джерело

Чемпіон України з тхеквондо потребує фінансової підтримки для поїздки на світові змагання

Чемпіон  України з тхеквондо потребує фінансової підтримки для поїздки на світові змагання

На спортивній базі в м. Очаків з 14 по 24 липня збірна України з тхеквондо серед кадетів готується до Чемпіонату Світу, який відбудеться в Узбекистані.

«Серед учасників до престижних змагань готується і вихованець «Школи чемпіонів», мій учень – Ростислав Єфименко, який за рейтингом є кращим спортсменом України з тхеквондо у своїй ваговій категорії» - пише тренер Юрій Шавиро:

- Щоб представляти нашу країну на світових змаганнях, ми пройшли не легкий шлях: Ростислав виборов 1 місце на Чемпіонаті області, чемпіонаті України, пройшов рейтинговий відбір на відкритих змаганнях та посів І місце у рейтингу. Саме це дало йому право бути в збірній України. Ростислав єдиний полтавський спортсмен, який представлятиме нашу державу на світових змаганнях.

Нажаль, фінансування з бюджету кадетської збірної відсутнє:

- Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту – коштів не має

- Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА – не передбачено фінансування участі спортсменів у такого роду змаганнях

- Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому – не має можливості надати фінансову допомогу з міського бюджету.

Ми зі спортсменом та його батьками  залишились один на один з проблемою. Але, пройшовши не легкий шлях, назад дороги не маємо.

Квитки для участі Ростислава у змаганнях вже куплені, за що ми вдячні депутату Полтавської обласної ради Валерію Прядкові.

Якщо є бажання та можливість допомогти спортсмену для підготовки та участі у Чемпіонаті Світу ми будемо Вам вдячні!

Номер карти «Приват банку»

5168 7422 1663 0396

Шавиро Юрій

З приміткою: «Вперед до перемог»!

Раніше ми розповідали Президент призначив стипендію спортсменам

#спорт #тхеквондо #допомога
Оголошення
live comments feed...