• Головна
  • У Полтаві обговорили питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
16:30, 23 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві обговорили питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У Полтаві обговорили питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У Полтаві обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877  “Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа”, які передбачені постановою КМУ від 26 червня 2019 р. № 616.

Участь в засіданні взяли секретар міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (соціальні та економічні питання) Тетяна Юрченко, представники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, причетні управління виконкому, представники управлінь соцзахисту районних у м. Полтаві рад.

Постанова КМУ, зокрема, регулюєпорядок та умови надання у 2019 р. коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а також удосконалення вже існуючого механізму спрямування відповідної субвенції, що використовувався у 2018 році.

Під час засідання обговорили перші кроки, щодо забезпечення житлом зазначених осіб, у рамках запропонованого урядом документу.

– Не дивлячись на те, що Постанова поки що не набула чинності, ми маємо уже працювати в зазначеному напрямі, щоби своєчасно забезпечити житлом дітей, які цього потребують, – зазначив секретар міської ради Олександр Шамота.

Так, в районних радах будуть обговорюватися питання щодо створення робочих груп з втілення вимог Постанови. До повноважень цих комісій входитимуть: формування потреби щодо спрямування субвенції за напрямами, передбаченими Постановою, та підготовка відповідних пропозицій; перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа; перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку та ніших відомостей; визначення дитини, якій буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Усі напрацювання та пропозиції після того, як Постанова набуде чинності, будуть подані до обласної облдержадміністрації.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зауважила:

– Наявність житла для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, надзвичайно важлива. Це та надійна точка опори, яка дозволить їм сміливо будувати своє подальше життя, а отже, й майбутнє Полтави. Наше завдання – сприяти їм у цьому, забезпечивши якомога більшу кількість дітей із зазначених категорій дахом над головою. Переконана, що наші спільні зусилля дадуть плідні результати.

Публікація підтготовлена за матеріалами прес - служби міської ради

#місто #влада #житло
Оголошення
live comments feed...