• Головна
  • У Полтаві почалася сесія обласної ради: у новій залі засідань та без президента Зеленського
11:20, 19 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві почалася сесія обласної ради: у новій залі засідань та без президента Зеленського

У Полтаві почалася сесія обласної ради: у новій залі засідань та без президента Зеленського

У Полтаві відкрилося пленарне засідання 26 сесії обласної ради сьомого скликання.

На порядок денний винесли понад сімдесят питань. Зареєструвалися 52 депутати. Сьогодні вони вперше голосуватимуть за допомогою оновленої системи « Рада».

Чому виникла необхідність ремонтувати залу , скільки коштував проектта інші подробиці ми дізнавалися перед початком засідання.

« - Загальна сума проекту – 44 мільйони гривень. Роботи йшли гідно з графіком. Дуже складні були роботи, які не видно – підготовчі, заміна комунікацій, проклали тридцять кілометрів мереж. Багато хто запитує: чи була потреба у оновленні зали, адже старий інтер’єр, на перший погляд, був цілком задовільним. Відповідь така: морально застаріла система голосування,пожежної  безпеки та вентиляційна система. Тому і був зроблений ремонт» - каже директор департаменту будівництва, містобудування , архітектури та ЖКГ ОДА Тимофій Голбан.

У новій залі – понад сто місць.

« - Нова система «Рада» більш функціональна. Поки що ми не залучаємо всі функції , що б депутати звикли до них, але поступово перейдемо. Стара система не витримувала жодної критики, не відповідала вимогам, виходила з ладу, то ж сподіваємося, що новопридбана працюватиме добре» - каже голова обласної ради Олександр Біленький.

Прокоментував він і відсутність на сесії Президента Зеленського, приїзд якого анонсували кілька полтавських ЗМІ:

« - Я про це чую вперше. Запитайте щодо достовірності цієї ситуації у авторів, які її публікували».

#сесія,обларада #Біленький
Оголошення
live comments feed...