• Головна
  • У Полтаві продовжили слухати справу «Підприємці проти «Полімпекса». Суд витребував важливі документи
16:30, 18 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві продовжили слухати справу «Підприємці проти «Полімпекса». Суд витребував важливі документи

У Полтаві продовжили слухати справу «Підприємці проти «Полімпекса». Суд витребував важливі документи

18-го липня у господарському суді Полтавської області відбувається засідання у справі за позовом підприємця Станіслава Голубовича та споживчого кооперативу  «Народна кооперація Полтавщини» до приватного акціонерного товариства «Полімпекс».

Нагадаємо, у «Полімпексі» стверджують що увесь речовий ринок є єдиним майновим комплексом. Тому для можливості торгувати на ринку приватні підприємці мають укладати договори із приватним товариством. Підприємці стверджують, що не передавали права на свої павільйони, тому вимоги «Полімпексу» є незаконними. Тому головні позовні вимоги Станіслава Голубовича – усунення перешкод у користуванні майном та скасування свідоцтва про державну реєстрацію.

Під час засідання 18-го липня представник позивача звернувся до судді Олександра Киричука із проханням витребувати необхідні для розгляду документи.

Суддя вислухав думки сторін у справі та ухвалив рішення щодо витребування реєстраційної справи, на підставі якої «Полімпекс» зареєстрував свої права на майно, а також – документів із БТІ. Позивач самостійно звертався за отриманням цих документів у виконкомі міської ради та бюро технічної інвентаризації, проте отримав відмови.

Після ухвалення клопотання Олександр Киричук призначив дату чергового слухання у справі. Юристи «Полімпексу» прохали відкласти засідання до кінця серпня, зважаючи на значний обєм витребуваних матеріалів. Проте суддя вирішив, що слухання справи продовжать 6-го серпня

Нагадаємо, раніше сотні підприємців прийшли під стіни міської ради, щоб протестувати проти захоплення землі під їх ринком.

#Полтава #ринок #підприємці #суд #слухання
Оголошення
live comments feed...