• Головна
  • Фотограф на весіллі – один з найважливіших персонажів
Новини компаній
15:00, 18 липня 2019 р.

Фотограф на весіллі – один з найважливіших персонажів

Новини компаній

Яким би весілля не було, на 250 персон чи на 10, фотосесія молодих на ньому присутня обов’язково. Через деякий проміжок часу саме фотографії допоможуть знов зануритись у атмосферу однієї з найголовніших подій життя та пережити відповідну палітру емоцій.

Ось чому фотограф на весіллі – одна з ключових дійових персон, без перебільшення. Від його майстерності залежить яскравість пам'ятних спогадів. Хіба можливо довірити їх комусь, хто може їх зіпсувати? Звичайно, ні. Тому до вибору весільного фотографа треба готуватися ретельно і заздалегідь.

На що звертати увагу і де шукати

Відгуки знайомих – це добра річ, але, по-перше, смаки сходяться не завжди, по-друге, є шанс отримати щось не дуже індивідуальне, по-третє, фотограф повинен викликати особисту симпатію. Тому не треба одразу зупиняти вибір, а підшукати два-три варіанти. З Elmy не зробити дуже просто у розділі «послуги фотографа на весілля».

Важливо, що тут можно знайти реальні відгуки. Звернув увага того чи иншого фотографа, треба діяти наступним чином:

  1. Зв’язатися з ним як можно скоріше і запитати про потрібну дату. Якщо його роботи дуже подобаються, але сам майстер зайнятий, завжди є шанс отримати рекомендацію стосовно аналогічного варіанта.

  2. Не зупинятися на ознайомленні виключно портфоліо. Зазвичай у ньому – найгарніші фотографії. Треба попросити показати фото останнього «живого» весілля, бажано – всі, навіть не дуже вдалі.

  3. Обговорити усі деталі та відобразити їх у договорі. А важливих дрібниць дуже багато - дійсно професійний фотограф не забуде нічого, тому чим більше запитує і спілкується – тим гарніше.

Як можно сфотографувати весілля?

Минув час виключно статичних образів (хоча й вони до сих пір мають багато прихильників). Зараз фотограф на весіллі із задоволенням проявляє свої креативні здібності, цінує різноманіття і спонукає до сміливих рішень.

Офіційні види весільної зйомки зараз:

  • Репортажний. Коли день весілля (а іноді не тільки він) постає невеликим фотосеріалом. В основі його – природність і спонтанність.

  • Портретний. Коли найважливіше – показати всю красу присутніх на весіллі людей. Це класичний вид, але при професійному підході теж дуже творчий.

  • Художній. В основі його лежать перші два види, розбавленні креативними фонами, локаціями, обробкою фото.

Всі три види можливо дуже успішно міксувати, особливо на великих весіллях. В таких випадках можливо скористуватися послугами фотографа на весілля та його помічника чи повноправного колеги, коли кожен буде відповідати за свій стиль.

Важлива порада

Перше знайомство з весільним фотографом може сказати багато про що. Так, на Elmy свої послуги рекламують дійсні професіонали, але головне, все ж таки, щоб молоде подружжя з фотографом були «на одній хвилі».

Взаємна симпатія та збіг смаків тут більш ніж важливі, адже фотограф на цілий день стає людиною, яка невід’ємно знаходиться поруч и не може дозволити собі упустити хоча б одну крихту свята.

Оголошення
live comments feed...