У Полтаві обговорювали проблеми реклами

У вівторок, 11 грудня, з ініціативи Спілки Рекламістів відбулася робоча зустріч з питань зовнішньої реклами у головного архітектора міста Полтава Вадімова.

На ній були присутні члени Полтавської організації Спілки Рекламістів України, а саме Бойко Ю. — голова Спілки, Підченко О. — фірма «Колорит», Скопець І. — фірма «Профреклама», Семізаров С. — ВЦ ТІС, Малик В. — фірма «Ексграфіка», Георгієвський О. — фірма «Нерухомість», а також Шевельов М. — головний художник м. Полтава, та працівники управління архітектури та містобудування.

Головний художник та головний архітектор продемонстрували присутнім рекламістам ряд прикладів незаконного або неприйнятного з архітектурної та художньої точок зору розміщення вивісок, табличок та ін. Особливо це стосувалося вулиць Шевченка, Артема, Ново-Базарної. 

З іншого боку, присутні рекламісти висловили претензії до КП «Полтава-Сервіс» і управління містобудування та архітектури щодо неприйнятних сроків погодження вивісок, адже це затримує бізнесові структури у їх розвитку, та примушує власників просто ігнорувати погодження цих об’єктів.

У цілому сторони залишилися задоволені зустріччю. Досягнута домовленість про попереднє погодження вивісок. Спілка Рекламістів планує у січні 2013 проведення розширеної зустрічі з головним архітектором та головним художником, на яку будуть запрошені максимальна кількість керівників, або приватних підприємців, що працюють у місті з виготовлення зовнішньої реклами.

ІВ"П"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі