• Головна
  • Ювенальні поліцейські розшукали зниклу 12-річну дівчинку
11:30, 18 липня 2019 р.
Надійне джерело

Ювенальні поліцейські розшукали зниклу 12-річну дівчинку

Ювенальні поліцейські розшукали зниклу 12-річну дівчинку

Під час рейду працівники служби у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради виявили  сім’ю, у якій відсутня дитина.

Мати не змогла пояснити, де зараз перебуває її 12-ти річна донька. Як виявилося, жінка зловживає спиртними напоями, намагається влаштувати особисте життя і абсолютно не переймається місцезнаходженням своєї дитини. А батько  теж  не займається вихованням дівчинки.

Соціальні працівники поінформували поліцейських ювенальної превенції Полтавської області і правоохоронці негайно розпочали розшукові заходи. 

Завдяки спільній співпраці та небайдужості громадськості, поліція спільно зі службою у справах дітей знайшли дівчинку, яка мандрувала районами Полтави. Остання пояснила, що вдень гуляла містом, а вночі залишалась у подруг. Наразі мандрівницю помістили до Полтавського обласного реабілітаційного центру для дітей.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради підготувала документи для направлення в суд на позбавлення батьківських обов’язків жінки. Поліція, в свою чергу, встановлює місце перебування матері для притягнення її до адміністративної відповідальності.

Раніше ми розповідали У Миргороді зник семирічний хлопчик

#поліція #розшук #зниклі
Оголошення
live comments feed...