• Головна
  • Послугами обласної служби зайнятості за півроку скористалися 37 тисяч безробітних
09:30, 18 липня 2019 р.
Надійне джерело

Послугами обласної служби зайнятості за півроку скористалися 37 тисяч безробітних

Послугами обласної служби зайнятості за півроку скористалися 37 тисяч безробітних

Протягом шести місяців 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 37 тисяч безробітних, що на 5,2 тисячі або 12,4% менше, ніж за той же період минулого року.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти першого півріччя 2018 року на 1,3% – до 6,4 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 8,8% – до 44,6 тисячі вакансій.

Роботу отримали 26,5 тисячі людей

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 26,5 тисячі людей. Зокрема 12,8 тисячі осіб або 48,3% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

17 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю (за січень-червень 2018 року – 16 осіб).

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 566 безробітних (торік – 424 особи), з яких 218 осіб недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 348 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва.

9,3 тисячі осіб заробили на громадських і тимчасових роботах

Обласна служба зайнятості забезпечила тимчасову зайнятість 9,3 тисячі громадян. Найпоширеніші види громадських робіт такі: екологічний захист навколишнього середовища, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, інформування населення про субсидії, благоустрій, роботи із соціально-вразливими верствами населення.

5,6 тисячі безробітних проходили профнавчання

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи сучасним вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 5,6 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,8 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальністю «медсестринство» отримали 119 осіб.

На обліку – 15,2 тисячі безробітних

У регіональній службі зайнятості станом на 1 липня перебувало 15,2 тисячі безробітних. Із них 12,6 тисячі осіб отримували допомогу по безробіттю.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю технологічного устаткування, складання обладнання та машин (понад 17%), представники найпростіших професій, працівники сфери торгівлі та послуг, а також держслужбовці, керівники, менеджери.

3,9 тисячі вакансій

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 липня поточного року порівняно з відповідною датою минулого, становила 3,9 тисячі одиниць.

У базі даних служби зайнятості також містилася інформація про 2,1 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільшим попитом на ринку праці користуються кваліфіковані робітники з інструментом (26,6%), робітники з обслуговування та експлуатації устаткування й машин (17%).

#зайнятість #центр #робота
Оголошення
live comments feed...