• Головна
  • “Сила духу” допомогає подолати зневіру
19:30, 16 липня 2019 р.
Надійне джерело

“Сила духу” допомогає подолати зневіру

“Сила духу” допомогає подолати зневіру

Сьомий рік поспіль з метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації Фонд соціального страхування України проводить Всеукраїнську спартакіаду “Сила духу”.

Фінальним змаганням Всеукраїнської спартакіади, що цьогоріч відбудуться 18-20 вересня в м. Ужгороді, передують регіональні змагання.

25 червня 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління) спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на базі дитячого оздоровчого центру “Маяк” відбулися відбіркові регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”. Участь у цьому спортивному заході взяли десять команд, сформованих Великобагачанським, Горішньоплавнівським, Диканським, Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським, Пирятинським, Полтавським, Хорольським, Полтавським міським відділеннями управління.

Спартакіада проводилась із наступних видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. До участі у змаганнях допускалися особи з числа потерпілих на виробництві, які проживають на території Полтавської області, мають відповідні спортивні навички та перебувають на обліку у відділеннях управління.

Від Полтавського міського відділення управління відстоювали честь м. Полтави на змаганнях 10 спортсменів-аматорів, які виявили бажання взяти участь у регіональній спартакіаді. Це чоловіки: Ніколаєв О.З. (бомбаскет), КравченкоО.М. (дартс), Ващенко О.Г. (армспорт), Печинський В.В. (армспорт), Донченко Р.П. (гирьовий спорт), Таран В.І.(гирьовий спорт), Калініченко С.М.(шахи), Тітов О.В.(настільний теніс) та дві жінки: Зезекало К.І.(бомбаскет) і Одуд С.В.(дартс).

Змагання з кожного виду спорту проходили в напруженій боротьбі, учасники докладали максимум зусиль, щоб досягти найкращого результату.

Переможці відбіркових регіональних змагань нагороджені медалями, кубками та дипломами.

Команда Полтавського міського відділення управління нагороджена кубком і дипломом за ІІ місце у змаганнях з дартсу та кубком і дипломом за ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу сьомої обласної спартакіади “Сила духу”. Переможцями в особистій першості стали:

Тітов О.В. – ІІ місце з настільного тенісу;

Калініченко С.М. – ІІ місце з шахів;

Кравченко О.М. – ІІ місце з дартсу;

Ващенко О.Г. – ІІІ місце з армспорту;

Печинський В.В. – ІІІ місце з армспорту.

Від Полтавського міського відділення відстоювати честь Полтавщини на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці в місті Ужгороді “Сила духу” матимуть змогу Калініченко С.М. (шахи) і Кравченко О.М. (дартс).

Здоров’я і спорт тісно пов’язані між собою поняття. Навіть невелика фізична активність загартовує волю, підвищує самооцінку й опірність стресам, повертає людині внутрішню рівновагу, тому працівники Полтавського міського відділення управління переконані, що подібні заходи лише додають віри й впевненості в правильності кроків щодо залучення полтавців з особливими потребами до активного життя.

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

#фонд #соціальне страхування #спартакіада
Оголошення
live comments feed...