• Головна
  • Сьогодні у Октябрьському суді відбудеться чергове засідання у справі Наталії Саєнко
12:30, 17 липня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні у Октябрьському суді відбудеться чергове засідання у справі Наталії Саєнко

Сьогодні у Октябрьському суді відбудеться чергове засідання у справі Наталії Саєнко

Сьогодні вібудеться чергове судове засдіання у справі про трагічне ДТП, у якому загинув підліток Артем Левченко.

Нагадаємо, за кермом автівки, яка збила Артема, перебувала рестораторка Наталія Саєнко. Її обвинувачують у порушенні правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого. Прокуратура Полтавської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у середині червня. За санкцією частини 2статті 286 Кримінального кодексу України обвинувачену можуть  засудити на термін до 8 років позбавлення волі. 

Про підсумки попереднього судового засідання поінформував у фейсбуці адвокат  родини Левченко Дмитро Семеха. 

Зокрема, він пише: 

- сторона захисту звинуватила Артема у ДТП;- захисники відкрито здійснили тиск на потерпілих, свідків та суд. Своєю промовою захисник фактично вказав що потрібно казати свідкам. Визначили скільки свідків та хто з них є головним, а хто ні. Визначили яка експертиза є правильною яка ні. Попередили суд про те, що у них (захисників) є ще якісь експертизи. Звинуватили потерпілих та їх представників у підбурюванні громади м. Полтави та поданні неправдивих відомостей.

- Саєнко Н.О. відмовилась давати покази аж до завершення вивчення усіх доказів та показів свідків.

- на цивільний позов не надано жодного заперечення.

- порядок дослідження доказів встановлений такий як прохав прокурор. В той час коли клопотання потерпілих про інший порядок

- відхилено. Але, через декілька хвилин суд сам визнав, що запропонований порядок потерпілими є більш оптимальний та доцільний.

- прокурор повідомив, що не знає які клопотання на досудовому слідстві подавали потерпілі. Чим підтвердив свою некомпетентність.

- у клопотанні про призначення психологічної експертизи відмовлено.

Отож, засідання у справі Саєнко пройде сьогодні, о 13 годині у Октябрьському суді . Про це ми поінформуємо наших читачів. 

#дтп #аварія #поліція
Оголошення
live comments feed...