• Головна
  • Відбулося чергове засідання антирейдерського штабу
17:30, 16 липня 2019 р.
Надійне джерело

Відбулося чергове засідання антирейдерського штабу

Відбулося чергове засідання антирейдерського штабу

Сьогодні на черговому засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів розглянули чергові звернення громадян щодо захисту їх земельних прав. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Зокрема, члени штабу розглянули звернення жителя Чутівського району щодо відмови селищної ради у наданні йому земельної ділянки у користування, танадали сторонам відповідні рекомендації, закликавши їх вирішити питання мирним шляхом.

«Важливо, щоб при виникненні конфліктних ситуацій сторони, в першу чергу, сідали за стіл переговорів. Вважаю, що в будь-якій ситуації можна знайти компроміс», - сказав очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Крім того, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило доповів про результати здійснення заходів контролю по зверненням громадян щодо користування земельними ділянками у Котелевському та Хорольському районах, які вже розглядалися на попередніх засіданнях. У Котелевському районі спір між сільськогосподарськими підприємствами, що претендують на три земельні ділянки, дійшов до суду, тому робота штабу на цьому завершується.

«Ми не маємо повноважень суддів, поліції, прокуратури. Штаб – це рекомендаційний орган, який може порадити спосіб безконфліктного вирішення земельного питання. Сприяємо врегулюванню конфліктних ситуацій мирним шляхом, пошуку компромісу. Коли ж справа доходить до суду – це єдиний правильний шлях. Хто правий, стане ясно в судовій залі. І дії райдержадміністрації, яка надавала земельну ділянку то одному, то іншому підприємству, теж будуть оцінені» – зазначив Роман Товстий.

Нагадаємо: на Полтавщині діє цілодобова «гаряча лінія» для захисту від рейдерства: +380 95 605 85 47

Раніше ми розповідали Рейдери не втрачають надії захопити Полтаву

#рейдери #земля #селяни
Оголошення
live comments feed...