• Головна
  • Олександр Мамай відвідав багатопрофільне промислове підприємство "Завод Укрбудмаш"
Партнерський матеріал
16:50, 15 липня 2019 р.
Надійне джерело

Олександр Мамай відвідав багатопрофільне промислове підприємство "Завод Укрбудмаш"

Партнерський матеріал
Олександр Мамай відвідав багатопрофільне промислове підприємство "Завод Укрбудмаш"

Олександр Мамай сьогодні відвідав ООО «Завод Укрбудмаш», виробничі потужності якого знаходяться в м. Полтава.

Кількість моделей обладнання, що випускається на заводі, перевищує 100 типів. Одним з основних принципів діяльності підприємства є орієнтація на підтримку екологічно чистих технологій та повторне використання відходів нафтопродуктів. Тому серед обладнання переважають установки для очищення і регенерації нафтових олив, виготовлення біодизелю, одержання сумішевих палив, виробництва бітумної емульсії та модифікованого бітуму.

На сьогоднішній день ООО «Завод Укрбудмаш» – це понад 200 фахівців, які злагоджено виконують свою роботу, починаючи від різання металу і закінчуючи збором і повною комплектацією обладнання. Технічне оснащення заводу відповідає міжнародним стандартам: плазмове роботизоване різання, автоматизовані зварювальні апарати та сучасні верстати з програмним забезпеченням.

Приємно, що інженерно-технічний персонал підприємства систематично розробляє нові установки і модернізує існуючі. Щорічно «Завод Укрбудмаш» виробляє сотні одиниць обладнання, яке проходить обов’язкові тестування на випробувальній ділянці заводу.

Саме такий підхід і дозволив налагодити експорт продукції у більш ніж сімдесят країн світу. Цьому також сприяла розгалужена дилерська мережа, яка наразі налічує більше тридцяти представництв по всьому світу.

#Полтава #завод #Мамай #виробництво
Оголошення
live comments feed...