• Головна
  • Полтава чекає на третій етап швидкісних автоперегонів UNITED TIMEATTACK SERIES
15:30, 15 липня 2019 р.
Надійне джерело

Полтава чекає на третій етап швидкісних автоперегонів UNITED TIMEATTACK SERIES

Полтава чекає на третій етап швидкісних автоперегонів UNITED TIMEATTACK SERIES

А ми продовжуємо серію високошвидкісних вихідних і третій етап UNITEDTIMEATTACKSERIES знову відбудеться у Полтаві. Нагадаємо, що цього року дана дисципліна розширила свої горизонти і охопила траси у двох містах України - Кам'янському та Полтаві. Створення цього проекту залучило до змагань, нових пілотів, нові команди, нові автомобілі, нові різновиди заліків та перемог.

Наразі існує 6 залікових класів: 2WD, AWD, AWD Light, GT180, ProSport, SuperSPort. У кожному з них щоразу визначають переможців. В сумі все це охоплює близько 70 пілотів з Полтави, Києва, Харкова, Дніпра, Сум, Донецька, Запоріжжя та інших міст України.

З часом гонки стали цікавішими та ще більш непередбачуваними. Що сприяло удосконаленню правил, регламенту і майстерності самих учасників, появі цікавих розваг для глядачів, минулого разу це був розіграш 5 поїздок разом з пілотами, а також призи від спонсорів проекту, традиційний забіг по треку, фуд-корт і ніхто не відміняв нові шокуючі перемоги та багато іншого.

А ось і відповіді на головні питання:

Що?

ІІІетапUNITEDTIMEATTACKSERIES

Де?

СТК Лтава, вул. Комарова 1

Коли?

21.07.2019

Окотрій?

12:00

Фішка етапу – реверс траси, що значить більше ретардерів і нова конфігурація значно ускладнює завдання пілотам.

Організатори: Андрій ПРИХОДЬКО і команда. Змагання проходять під егідою Автомобільної Федерації України.

TIME ATTACK – це завжди натовп уболівальників, багато фотографів та крутих знімків, неймовірний драйв, неперевершене видовище, високий рівень адреналіну в крові на шалених швидкостях. Тому щиро зарошуємо на LtavaRing, адже традиційно буде спека!=)

#Полтава #перегони #кільце #картодром #ТаймАтак
Оголошення
live comments feed...