Онлайн кредит без відсотків за 7 хвилин від CreditPlus

У житті кожної людини рано чи пізно настає ситуація, коли йому терміново необхідні гроші. В результаті хтось звертається до знайомих, хтось - закладає цінні речі в ломбард, а хтось - бере кредит. Але що таке кредит? Кредит - це грошова позика, що видається кредитором позичальнику на встановлений термін під певний відсоток за користування грошовими коштами. Позику можна отримати, як в банку, так і в мікрофінансових організаціях. Але варто зазначити, що у випадку з банками можуть виникнути деякі складності:

  • від вас буде потрібно підготувати великий пакет документів для подачі заявки;
  • ви витратите час на очікування рішення за своїм запитом;
  • вам можуть відмовити у видачі кредиту.

У цій ситуації ви завжди можете звернутися в МФО. Їх умови більш лояльні, а час від розгляду заявки до підписання договору займає не більше 15 хвилин.

Скільки коштує кредит

Вартість будь-якої позики виражається в її процентній ставці, яку позичальник виплачує протягом обумовленого терміну. І ця цифра відрізняється, якщо розглядати пропозиції банків і МФО. У банках України процентна ставка в середньому становить 30-35% річних, а в мікрофінансових організаціях - 400-750%. Але не лякайтеся такої цифри! Адже суть полягає в тому, що МФО надають короткострокові позики.

Особливістю сучасного мікрокредитування є те, що грошові кошти видаються на термін не більше 30 днів. Тобто річну ставку необхідно розділити за кількістю місяців на 12. Відповідно, процентна ставка значно знижується і становить від 1,6 до 1,9% в день.

Умови кредитування в МФО

Умови кредитування в МФО істотно відрізняються від умов, які пропонують банки. Наприклад, сума позики в такого роду організаціях становить від 500 до 20000 гривень. Також ви зможете продовжити дію позики, скориставшись послугою пролонгації договору.

Варто зауважити, що мікрофінансові організації все більше завойовують ринок кредитування, пропонуючи своїм клієнтам вигідні умови. Наприклад, безвідсотковий кредит онлайн. Але і тут є свої тонкощі, які необхідно знати. Давайте ж розберемося, чим відрізняється кредит онлайн під нуль відсотків від інших мікропозик.

  1. Кредит під 0 відсотків можна отримати тільки при первинному зверненні. Це робиться для того, щоб залучити клієнта і отримати його довіру. Такий собі вдалий маркетинговий хід. Якщо ви звернетеся за послугами повторно, то вже в договорі буде мати місце процентна ставка.
  2. Якщо ви стали постійним клієнтом, то замість кредиту під нуль відсотків вам обов'язково запропонують інші вигідні умови. Це можуть бути різні програми лояльності, знижки або надання промокоду. Можна сказати, що конкурентоспроможні організації завжди дбають про своїх позичальників. Тому звертайте увагу на цей момент.
  3. Кредити онлайн без відсотків мають процентну ставку 0,01%. Це обумовлено наявністю певних податкових та юридичних нюансів.
  4. Сума кредиту без відсотків обмежена. В середньому в МФО ви зможете оформити мікропозику на суму від 3000 до 6000 гривень.
  5. Безпроцентні кредити надають далеко не всі МФО. Тому для початку варто вивчити актуальні пропозиції.

Всі перераховані вище умови дозволяють компанії-кредитору не тільки отримувати прибуток, але і пропонувати своїм клієнтам комфортні умови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі