• Головна
  • Чергову незаконно встановлену тимчасову споруду демонтували по вулиці Європейській
15:00, 11 липня 2019 р.
Надійне джерело

Чергову незаконно встановлену тимчасову споруду демонтували по вулиці Європейській

Чергову незаконно встановлену тимчасову споруду демонтували по вулиці Європейській

У Полтаві продовжують врегульовувати питання щодо незаконно встановлених на території міста тимчасових споруд.

Сьогодні, 11 липня, відбувся демонтаж складу, що знаходиться за адресою вул. Європейська, 145. Начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог наголошує:

– До категорії самовільних споруд належать не тільки торговельні кіоски, а й усі об’єкти, які порушують благоустрій – від літнього майданчика до сіток на кондиціонерах. Ми системно демонтуємо все, що не має дозвільних документів. Ось візьмемо для прикладу цю споруду. Їй уже більше 30 років, раніше тут розташовувався овочевий магазин-клітка. Власнику неодноразово надавалися приписи щодо демонтажу, проте реакції ніякої не було, адже сам власник – людина похилого віку і, за його словами, ця споруда йому непотрібна. Додам від себе: мешканцям мікрорайону вона непотрібна тим більше.

Так, комісією з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм об’єкт на Європейській, 145 було вирішено демонтувати.

Фахівці інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста зауважили, що нині комісією по розміщенню тимчасових споруд вирішено демонтувати близько 30 об’єктів, які не мають дозвільних документів. Тож робота продовжується і надалі.

Публікація підготвлена за матеріалами прес - служби міської ради 

#споруди #місто #демонтаж
Оголошення
live comments feed...