• Головна
  • Обговорили переведення житлових будинків Щербанівської сільської ради на індивідуальне опалення
17:30, 11 липня 2019 р.

Обговорили переведення житлових будинків Щербанівської сільської ради на індивідуальне опалення

 Обговорили переведення житлових будинків Щербанівської сільської ради на індивідуальне опалення

У селі Розсошенці опалювальний сезон для мешканців 13 житлових будинків розпочнеться вчасно. П’ятиповерхівки та триповерхівки, які опалює котельня № 4, до середини вересня перейдуть на індивідуальне опалення. Цю ситуацію обговорили на нараді в т.в.о голови облдержадміністрації Олега Пругла.

Зокрема, на засіданні домовилися, що за два тижні ПАТ «Полтавагаз» має завершити розробку всієї проектної документації. «Буде видано технічну документацію на понад 150 квартир на індивідуальне опалення. Підрядник зможе робити обв’язку в будинках. Також за два тижні мешканці зможуть приступати до внутрішньобудинкових робіт», – зазначив Олег Пругло. Він додав, що представники ПАТ «Полтавагаз» зобов’язуються завершити всі роботи у встановлені терміни. В жовтні мешканці вказаних вище будинків будуть із теплом.

Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик додав, що з їхнього боку проведено відповідну роботу. Прийнято Програму переведення житлових будинків на поквартирне опалення у 2018-19 роках та вже виділено певні кошти. І наголосив, що все ж таки ПАТ «Полтавагаз» має пришвидшити роботу.

Раніше ми розповідали Полтавцям розповіли, скільки вони платитимуть за опалення та гарячу воду

#опалення #будинки #люди
Оголошення
live comments feed...