• Головна
  • Продовжуючи відновлення 3-ї міської клінічної лікарні
17:30, 9 липня 2019 р.
Надійне джерело

Продовжуючи відновлення 3-ї міської клінічної лікарні

Продовжуючи відновлення 3-ї міської клінічної лікарні

Рішенням Полтавської міської ради від 25.02.2016 року державний заклад «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава СТГО «Південна залізниця» реорганізовано шляхом перетворення у комунальний заклад «3-я міська клінічна лікарня м.Полтави» та передано у комунальну власність територіальної громади міста. Тоді заклад було прийнято у вкрай незадовільному стані. Більше двох десятиліть там не проводились ремонтні роботи та не закуповувалось медичне обладнання. Не дивлячись на те, що відновлення медичного закладу ще триває, але умови тут вже геть інші.

Роботи по реконструкції головного корпусу комунального закладу «3-я міська клінічна лікарня м.Полтави» розпочались у квітні 2018 року. Загальна кошторисна вартість складає 15 мільйонів 717 тисяч гривень.

Проектно-кошторисною документацією передбачено:

• реконструкція існуючих приміщень приймального відділення стаціонару;

• реконструкція частини приміщень першого поверху поліклінічного відділення під денний травмпункт;

• повна заміна покриття шатрового даху з азбесто-хвилястого листа на металочерепицю;

• утеплення зовнішніх стін будівлі з кінцевим опорядженням;

• утеплення перекриття;

• заміна інженерних мереж в межах реконструйованих приміщень.

• здійснення комплексу заходів для забезпечення потреб маломобільних груп населення: будівництво пандусів, будівництво ліфта для стаціонарного відділення, встановлення підйомника в головному корпусі будівлі.

Пацієнти лікарні пригадують, що з колишніми умовами заклад нині не порівняти. Полтавка Світлана Кривошапко розповіла, з якими труднощами зіштовхнулась, коли її чоловік потрапив до цієї лікарні:

– Кілька років тому захворів мій чоловік. Чоловікові було вкрай тяжко пересуватись самотужки, приїхавши до лікарні, нас спіткали численні труднощі: відсутність пандусу, неробочий ліфт... Нині ж, коли передали лікарню на баланс міста, тут зовсім інші умови. І ремонт, і апаратура, і враховані потреби маломобільних груп населення.

Директор лікарні Анатолій Рудич зауважив, що, дійсно, однією з головних проблем була відсутність ліфту для транспортації хворих. Нині ця проблема вирішена.

Окрім цього, зауважив він, що серед усіх заходів щодо відновлення закладу є ще одна велика перевага – автономне опалення:

– Тільки за цей опалювальний сезон ми зекономили 30% на опаленні, в порівнянні з попередніми роками Звісно ж, в приміщенні стало і тепліше.. Плюс до того і саму будівлю утеплено. Роботи у лікарні йдуть до завершення. Оновлено приймальне відділення, де можна надавати екстренну медичну допомогу, завершуються роботи травмпункту. Нашому закладу дали друге життя.

З робочим візитом відвідав лікарню депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

Він зазначив, що навести порядок в усіх міських лікувальних закладах – одне з пріоритетних завдань:

– Створити комфортні, безпечні та якісні умови в усіх міських лікувальних закладах – одне з першочергових завдань міської влади. Уперше за 20 років тут відбуваються ремонтні роботи. Уперше в історії лікарні з’явився ліфт, який транспортує тяжкохворих пацієнтів. До цього ж часу їх доводилось, в прямому сенсі, нести на руках. Крок за кроком ми відновлюємо цей заклад.

За матеріалом прес-служби Полтавської міської ради

#Полтава #міська рада #лікарня #ремонт
Оголошення
live comments feed...