• Головна
  • Мешканці села Зорівка вдячні кандидату в народні депутати Володимиру Гриценку за відновлення транспортного сполучення з селом (ВІДЕО)
Політичні новини
15:00, 9 липня 2019 р.
Надійне джерело

Мешканці села Зорівка вдячні кандидату в народні депутати Володимиру Гриценку за відновлення транспортного сполучення з селом (ВІДЕО)

Політичні новини
Мешканці села Зорівка вдячні кандидату в народні депутати Володимиру Гриценку за відновлення транспортного сполучення з селом (ВІДЕО)

Ані в лікарню, ані на роботу – мешканці села Зорівка Гожулянської сільської ради опинились ізольовані від світу. Рейсовий автобус понад півроку сюди не їздив і тогдішним чиновникам було байдуже, мовляв - «цей маршрут не рентабельний». А що робити мешканцям? У селі проживає багато пенсіонерів і для них проблема транспортного сполучення стала надзвичайно болючою. По суті, люди лишилися наодинці з проблемою.

Саме це змусило людей звернутися до кандидати у народні депутати Володимира Гриценко.

«Писали звернення, збирали підписи, просили допомоги у сільради, у міськвиконкому - жодних дій. І лише завдяки небайдужості Володимира Гриценко ця проблема вирішилася за декілька днів, рейсовий маршрут Зорівка-Полтава був відновлений та працює за графіком і по сьогодні. І якщо б не його зусилля, то ми б не змогли самі побороти цю бюрократію та байдужість зі сторони влади» - каже мешканець села Віктор Степаненко.

«Транспортне сполучення - це не розкіш, це насамперед комфорт для людей та надання життєво необхідних послуг для вільного пересування.» - каже сам Володимир Гриценко. І тепер мешканцям села не потрібно і в зливу, і в спеку долати по два кілометри пішки до найближчої зупинки.

#Полтавщина #автобусний маршрут #допомога #сполучення #відновлення
Оголошення
live comments feed...