• Головна
  • В Полтаві кандидат-клон проводить зустрічі з виборцями, розповідаючи про підтримку «Слуги Народу» (ВІДЕО)
16:30, 9 липня 2019 р.
Надійне джерело

В Полтаві кандидат-клон проводить зустрічі з виборцями, розповідаючи про підтримку «Слуги Народу» (ВІДЕО)

В Полтаві кандидат-клон проводить зустрічі з виборцями, розповідаючи про підтримку «Слуги Народу» (ВІДЕО)

Спостерігачі ОПОРИ на Полтавщині фіксують збільшення активності збоку кандидатів-клонів партії «Слуга Народу». Так в Полтаві кандидат-самовисуванець Олег Петровець проводить зустрічі з виборцями, на яких розповідає про підтримку Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу». В своїй агітаційній продукції він використовує символіку та кольори партії Президента, хоча представники «Слуги Народу» на Полтавщині називають його «фейком». Також в Кременчуці з’явились білборди кандидата самовисуванця Кирила Кузьміна з використанням символіки партії Зеленського.

Кандидат в народні депутати в 145 виборчому окрузі Олег Петровець активно проводить зустрічі з виборцями у дворах. 7 липня представники ОПОРИ потрапили на одну з таких зустрічей.

За годину до початку заходу агітатори в зелених футболках з написом «Зе! Депутат. ПП Слуга Народу. Олег Петровець» розповсюджували серед мешканців будинків запрошення на зустріч з кандидатом, а також його агітаційну газету. При цьому, наголошували, що даний кандидат йде від партії Зеленського.

Газета складається з чотирьох сторінок, на яких міститься інформація про самого Олега Петровця, а такожінформація про те, що партія «Слуга Народу» веде до ради своїх представників. На першій сторінці розміщено два зображення – Володимира Зеленського та Олега Петровця. Сама газета виконана в стилі офіційних агітаційних газет «Слуги Народу» з використанням партійних лозунгів та символів.Відповідальним за друк газети значиться кандидат в народні депутати Петровець О.Ф.

Зустріч розпочалась близько 18 години. Посеред футбольного поля біля одного з будинків по вулиці бульвар Нестерова в Полтаві було розміщено два агітаційні банери Петровця та колонку. На зустріч прийшло близько 40 мешканців прилеглих будинків.

Під час свого виступу Петровець наголошував, що є прихильником Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу», а також попросив підтримати його та партію на виборах 21 липня.

«21 липня ви будете йти на дільниці. Вам дадуть два бюлетеня. Один – це голосування за партію. Партія «Слуга Народу» – це команда Президента, 14 номер. За нього треба проголосувати, щоб у Зеленського була підтримка в Верховній Раді. Другий бюлетень – прізвища кандидатів, хто балотується в одномандатному виборчому окрузі. Вам треба знайти моє прізвище з вісімнадцяти кандидатів», – розповів на зустрічі з виборцями Олег Петровець.

В штабі політичної партії «Слуга Народу» на Полтавщині ОПОРІ повідомили, що вважають такі дії Олега Петровця спотворенням інформації та вже звернулись з заявою до правоохоронних органів.

«Ми вперше з таким зіштовхуємось, коли так масово і системно працюють так звані кандидати клони. Така нечесна боротьба вона має прямий вплив на волевиявлення виборців і ми бачимо в цьому ознаки порушення виборчого законодавства. Наш кандидат в 145 окрузі Андрій Боблях вже звернувся з заявою до поліції відносно дій Петровця. Також наша партія планує запустити відеоролик в якому будуть усі наші кандидати, котрих висуває партія по мажоритарних округах. Проте наразі це максимум, що ми можемо зробити, тепер справа за правоохоронними органами, котрі мають забезпечувати законність виборчого процесу», – повідомив ОПОРІ представник штабу партії «Слуга Народу» на Полтавщині Валерій Пархоменко.

Згідно з частиною 10 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Олег Петровець був зареєстрований ЦВК 25 червня. В його біографії було вказано, що він є членом партії «Слуга Народу», проте на виборах балотується як самовисуванець. 30 червня Шостий апеляційний суд постановив ЦВК прибрати з його біографії інформацію про партійну приналежність до «Слуги Народу». 4 липня Верховний суд України відхилив апеляцію Петровця, залишивши рішення без змін.

Наразі на сайті ЦВК вказано, що Олег Петровець є безпартійним та балотується шляхом самовисування. Офіційний кандидат в 145 ВО від «Слуги Народу» Андрій Боблях.

Також спостерігачі ОПОРИ фіксують масове розміщення в Кременчуці (146 ВО) агітаційних білбордів самовисуванця Кирила Кузьміна, котрі копіюють стиль кандидатів від «Слуги Народу». Офіційним кандидатом від «Слуги Народу» в 146 ВО є Фелікс Урін.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

#Полтава #Слуга народу #кандидат #фейк
Оголошення
live comments feed...