• Головна
  • «Полтаваобленерго» відрізало світло у офісній будівлі - орендатори протестують проти свавілля монополістів
09:30, 9 липня 2019 р.
Надійне джерело

«Полтаваобленерго» відрізало світло у офісній будівлі - орендатори протестують проти свавілля монополістів

«Полтаваобленерго» відрізало світло у офісній будівлі - орендатори протестують проти свавілля монополістів

У Полтаві розгорівся конфлікт між «Полтаваобленеро» та їхніми клієнтами. Все почалося 27 червня, коли у комплексі будівель, розташованих за адресою вул. Половка, 107 несподівано зникло електропостачання.

У будівлі знаходиться кілька підприємств – серед них, зокрема, американська компанія. Боргів за електрику жодне з них не мало. «Навіть була переплата» - запевняє адвокатТОВ « Полтава мотор 2» Віталій Грибовод і так розказує про ситуацію, що склалася на даний момент:

«27 червня відрізали від електромережі ТОВ «Полтава мотор - 2». Ми зафіксували цей факт, а після вихідних, 1 липня, приїхали виясняти ситуацію з «Полтаваобленерго». Ми прибули у їхню філію, по вулиці маршала Бірюзова, аби вияснити всі обставини. Виявилося, що «Полтаваобленерго» відключало від постачання за борги наших сусідів – гаражний кооператив на вул. Половка, 109, а заодно відключили і нас, бо, як вони пояснили « Не було технічної можливості вас не відключити». Нам пояснили,що тепер немає технічної можливості підключити його. Але цього ж дня постачання на Половка, 107 таки з’явилося. А потім знову зникло. Як пояснили нам у «Полтаваобленерго» - спрацював обмежувач, мовляв, ми перебираємо свою потужність 15 кіловатт . Відтоді світла ми не маємо аж по сьогодні. Крім того, нас звинувачують, що ми не подали документів щодо перейменування нашого підприємства , але це також не правда. Пакет документів про зміну договору оформлено ще у 2016 році».

Віталій Грибовод каже , що орендатори неодноразово викликали поліцію, телефонували в колл - центр « Полтаваенергозбут», але жодних роз’яснень їм не дали. Всі переговори постраждалі фіксують на фото і відео. Під час чергового візиту до філії « Полтаваобленерго» легкову автівку дирктора ТОВ «Полтава мотор 2» Володимира Фетча … заблокували. Дорогу їй перекрила «обленергівська» машина.

« Говорять, що так сталося, бо їхня машина поламалася. Чому несправна автівка тут стоїть – не зрозуміло. Впевнений, вказівки щось тут робити і вирішувати ситуацію немає, це просто використання свого монопольного становища на ринку з метою залякування, аби ніхто не протестував проти їхнього безвідповідального ставлення. Ми вже подали кілька заяв. Зокрема, до поліції та Антимонопольного комітету. Тим часом, комплекс будівель паралізований. Там велика кількість офісів, є закордонні компанії. Вони шоковані, і не розуміють, як таке може відбуватися у 21 столітті і цивілізованій країні, що прагне приєднатися до Європейського співтовариства. На жаль, юридично ми не можемо дуже швидко вирішити наш конфлікт, але звертаємося до усих ЗМі та полтавців, хочемо надати розголосу, аби всі розуміли – так як вчинили з нами, можуть вчинити з будь – яким споживачем» - каже адвокат Віталій Грибовод.

У свою чергу, начальник філії міських електричних мереж ПАТ «Полтаваобленергозбут» Олександр Кривенко своє бачення ситуації пояснює так:

« - Машину Володимира Фетча ми не блокували. Наш автомобіль – «вишка» виїздив обрізати гілки, і в цей момент виникла неполадка, яка унеможливила рух. Цей легковик може виїхати через територію, але вона є приватною. Далі щодо конфлікту. У нас є користувач «Молтава мотор сервіс», а не ТОВ «Полтава мотор 2». Цей користувач , на жаль, не виконував належним чином законодавства, бо не надав нам повний пакет документів про зміну своєї назви та інші, а тепер апелює тим, що ми погані, а вони хороші. По тому договору, який існує між нами і ними – вони отримують електроенергію потужністю 15 кіловат. (Не кіловат годин). Вони її перебирають. Там стоїть обмежувач, який не дає це робити. Я вже пояснив адвокату – пишете заяву, надаєте пакет документів і отримуєте електрику».

#конфлікт #люди #електрика
Оголошення
live comments feed...