• Головна
  • Андрій Боблях — єдиний кандидат від «Слуги Народу» в окрузі №145. Олег Петровець — брехун та фейк
Політичні новини
16:00, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

Андрій Боблях — єдиний кандидат від «Слуги Народу» в окрузі №145. Олег Петровець — брехун та фейк

Політичні новини
Андрій Боблях — єдиний кандидат від «Слуги Народу» в окрузі №145. Олег Петровець — брехун та фейк

Суд вже двічі визнав, що Олег Петровець є фейковим кандидатом. Він— брехун і не має жодного відношення до партії «Слуга Народу». Єдиний кандидат, який йде від партії в окрузі №145 (Київський район Полтави, Полтавський та Котелевський райони) — Андрій Боблях.

Олег Петровець — фейк та брехун

На жаль, на позачергових виборах до Парламенту, які відбудуться 21 липня, часто трапляються маніпуляції щодо партійної приналежності кандидатів.

Багато фейків намагаються скористатися високою довірою виборців до Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу» і видають себе за її представників.

Інколи вони вдаються до відвертої брехні. Так, наприклад, робить фейковий кандидат по округу №145 Олег Петровець. Він використовує стилістику партії, а на зустрічах бреше, що має якесь відношення до «Слуги Народу». Крім того, він намагався зареєструватися, як кандидат від партії.

ЦВК теж стало жертвою брехні, але вже виправила дані на своєму сайті та в бюлетнях. Тепер там правдива інформація про те, що Петровець — самовисуванець. Неправомірність дій фейкового кандидата підтвердив і суд. А апеляційну скаргу Петровця він не задовольнив.

Рішення суду є остаточним і не підлягає оскарженню. Тому в виборчому бюлетні не буде інформації про належність Олег Петровця до партії «Слуга Народу» навпроти його прізвища.

Крім того, проти Петровця відкрите кримінальне провадження. Бо все, що він робить на виборах — лише для того, щоб ввести людей в оману. І спотворити результати голосування.

Єдиний кандидат, якого партія «Слуга Народу» висунула в окрузі №145 — Андрій Боблях. Він — нова людина, яка ніколи не була в політиці. Має досвід громадської та волонтерської діяльності. Підтримайте реального представника Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу» у Полтавському та Котелевському районах, Київському районі міста Полтави.

Прес-служба Андрія Бобляха

#політика #новини #вибори
Оголошення
live comments feed...