• Головна
  • Каплін камінь точить – "Космолот" по всій країні визнано незаконним
Політичні новини
14:55, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

Каплін камінь точить – "Космолот" по всій країні визнано незаконним

Політичні новини
Каплін камінь точить – "Космолот" по всій країні визнано незаконним

Нардеп Сергій Каплін та його помічники протягом останніх років написали більше сотні звернень і депутатських запитів до правоохоронців,міністрів та чиновників з вимогою припинити напівлегальну діяльність державної лотереї Космолот. Нещодавно нардеп також звертався й до Президента Володимира Зеленського. В результаті цих звернень Українська національна лотерея заявила про припинення роботи держлото Космолот та закликала більше не користуватись послугами наземних і онлайн ресурсів Космолоту.

Українська національна лотерея заявила, що із півночі 6-го липня припинено будь-яку діяльність Космолоту в Україні. Також в нацлото закликали з цього моменту не здійснювати жодних платежів і ставок та не купувати квитків Космолоту.

«Усі прийняті оплати за участь в державній грошовій миттєвій лотереї "КОСМОЛОТ" після 23:59:59 годин 05 липня 2019 року будуть вважатися незаконними та такими, що порушують вимоги ЗУ "Про державні лотереї в Україні" та ЗУ "Про заборону грального бізнесу в Україні", - йдеться у повідомленні.

Полтавський народний депутат Сергій Каплін говорить – боротьба з Космолотом для багатьох в країні набула принципового значення, адже ці заклади по всій країні зруйнували не одне життя.

«Звернення громадян щодо роботи космолотів до мене надходять кожен день. Від малого до старого витрачають в цих псевдолото, а насправді  - справжніх казино - всі свої статки: стипендії, зарплати, пенсії. Потім ігромани виносять з дому цінні речі і остаточно втрачають зв’язок із соціумом. Ми боролися з цією гідрою протягом останніх 5-ти років. Підготовлено і направлено сотні звернень і запитів до правоохоронців, уряду, парламенту і Президента. Нещодавно звернувся з проханням припинити це й до Володимира Зеленського – результат очевидний. Діяльність цих закладів визнано повністю поза законом. А, отже, правоохоронці тепер будуть змушені ліквідувати ці заклади», - говорить Сергій Каплін.

#Космолот #заборона #гральні автомати #лотерея
Оголошення
live comments feed...