• Головна
  • У Полтаві міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про школярів, які у холоди досі ходять до надвірних туалетів (ВІДЕО)
13:30, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про школярів, які у холоди досі ходять до надвірних туалетів (ВІДЕО)

У Полтаві міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про школярів, які у холоди досі ходять до надвірних туалетів (ВІДЕО)

6-го липня Полтаву відвідала міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. У педагогічному університеті імені Короленка вона зустрілася із працівниками галузі освіти. А після цього дала коротку прес-конференцію для полтавських ЗМІ. Зокрема, відповідаючи на питання журналіста 0532.uaрозповіла про те, що у школах і України, і Полтавської області досі залишається проблема із внутрішніми туалетами. Тому міністерство у цьому році спрямувало школам понад 200 мільйонів гривень на облаштування вбиралень.

-Пані Лілія, у своїй промові ви говорили, що досі зберігається проблема надвірних вбиралень у навчальних закладах, у тому числі на Полтавщині. Що заважає її вирішити – недостатність фінансування чи позиція керівників закладів?

-Ми, як уряд, вирішили допомогти органам місцевого самоврядування зайнятися цією проблемою. Якщо зараз в цей час, 2019-ий рік, у центрі Європи немає нормальних можливостей і у холодну пору року, яка у нас півроку, діти і дорослі змушені ходити надвір до вбиралень – це є, насправді, незабезпечення дотримання і шанування гідності людини. Тому така субвенція є. Для України вона становить понад 267 мільйонів гривень. Для Полтавської області – 1 мільйон 965 тисяч гривень, - відповіла Лілія Гриневич.

При цьому міністр зауважила, що до цієї суми область має додати свої кошти, щоб повністю покрити потребу всіх шкіл. І підкреслила, що субвенції міністерства допомагають реалізовувати державну політику, підштовхуючи органи місцевого самоврядування реалізовувати ті чи інші напрямки.

Нагадаємо, раніше у Полтаві відкрили безкоштовний туалет у незаконній прибудові до кінотеатра Котляревський.

#Лілія Гриневич #Полтава #міністр #освіта #діти #туалет #школа
Оголошення
live comments feed...