• Головна
  • Аматорський театр « Малафея» покаже драму « Лісова пісня»
13:30, 4 липня 2019 р.
Надійне джерело

Аматорський театр « Малафея» покаже драму « Лісова пісня»

Аматорський театр « Малафея» покаже драму « Лісова пісня»

23 липня о 19.00  відбудеться третій показ драми-феєрії  "Лісова пісня", створеної за оригінальним текстом геніальної Лесі Українки аматорським театром « Малафея».

«Ще більше містики, почуттів та драматизму... Ще більше нашої любові - для вас. Вир емоцій та почуттів, які подарують вам наші актори, змусять вас посміхатися та плакати, закохуватися і страждати, співчувати та гніватися. Після перегляду нашої вистави ви закохаєтеся в "Лісову пісню". Вона перестане бути для вас просто твором з підручника за 11 клас. Ви пізнаєтевсю глибину тексту та палітру емоцій, закодованих Лесею Українкою. На ваших очах розгориться велике кохання. Але чи буде воно щасливим та до чого призведе?.. Скоро дізнаєтеся...»- пишуть організатори дійства.

Спектакль готує великий і дружний колектив. Вітаються благодійні внески на розвиток театру. Колектив театру наголошує також : вистава "Лісова пісня" розрахована тільки на дорослих глядачів!

Перегляд вистави - за попередньою реєстрацією. Цього разу вистава зібрала аншлаг за кілька днів, і вільних місць більше немає

Раніше ми розповідали Уляна Супрун стверджує, що лаятися корисно для здоров'я. 

#вистава #актори #театр
Оголошення
live comments feed...