• Головна
  • На Полтавщині 30 шкіл отримали навчальні автомати та пістолети
17:30, 3 липня 2019 р.
Надійне джерело

На Полтавщині 30 шкіл отримали навчальні автомати та пістолети

На Полтавщині 30 шкіл отримали навчальні автомати та пістолети

30 навчальних закладів із Полтавської області отримали зброю, яку можна використовувати при викладанні предмету «Захист Вітчизни». У заклади, розташовані у Решетилівському, Семенівському, Гадяцькому, Котелевському, Миргородському, Хорольському та Полтавському передали 260 автоматів та 130 пістолетів. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

-Наша область єдина в Україні, яка централізовано вирішила питання відновлення матеріально-технічного забезпечення для викладання предмету «Захист Вітчизни».   Це лише початок, будемо рухатися далі в цьому напрямку. Молодь треба виховувати зі школи, – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай.

Начальник управління позашкільної професійної, вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Сергій Рибалко розповідає, що Полтавщина – це перша область в Україні, яка отримала навчальну зброю для закладів освіти.

-Це результат кількарічної спільної роботи облради, облдержадміністрації, профільних департаментів. 30  закладів – це перші ластівки, всі інші освітні установи мають підтягтися до них, – розповів Сергій Рибалко.

У області планують створити комунальні заклади – центри військово-патріотичного виховання обласного і районного рівня. А у школах обладнають класи та кімнати для зберігання зброї, закуплять військову форму для учнів та облаштують стрілецькі тири.

Раніше юних полтавців запросили на табір із поліцейськими.

#Полтавщина #зброя #школа #діти #виховання #автомати
Оголошення
live comments feed...