• Головна
  • У поліції Полтави розповіли правду про «маніяка» із Левади
10:47, 3 липня 2019 р.
Надійне джерело

У поліції Полтави розповіли правду про «маніяка» із Левади

У поліції Полтави розповіли правду про «маніяка» із Левади

Днями у полтавських групах у «Вайбері» та «Фейсбук» почали розповсюджувати інформацію про появу маніяка у мікрорайоні Левада у районі зупинки Богдана Хмельницького. Кілька користувачів-жінок повідомили, що на них скоїли напади. У одному випадку йшлося про двох жінок, на яких маніяк напав і побив. У іншому – про те, що чоловік чіплявся до жінки, яка виходила до зупинки від річки, і пропонував їй вступити у інтимний зв'язок. Незнайомець був високим, на голові мав хустину, яка приховувала обличчя. Ще у одній групі поширили інформацію про те, що напади скоїли вже на п’ятьох жінок.

Перевірити інформацію про напади ми вирішили у правоохоронців. Втім речник полтавської поліції Юрій Сулаєв, що інформація про численні напади не відповідає дійсності.

-Було лише одне звернення до Подільського відділу поліції. Жінка повідомила, що до неї підійшов чоловік і сказав, що його цікавить лише секс. За цим фактом відкрили провадження за статтею про хуліганство. Більше у поліції жодної інформації немає. Ми звертаємось до усіх громадян і нагадуємо, що у випадку нападів, погроз чи інших злочинних дій по відношенню до них, потрібно звертатися до поліції. Ми усім надамо допомогу, - зазначив Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, раніше на Полтавщині засудили 30-річного чоловіка, який роздягався для малолітніх дівчат.

#Полтава #Левада #маніяк #напади #звернення
Оголошення
live comments feed...