• Головна
  • У Полтаві розповіли - як зменшити кількість бродячих тварин на вулицях
17:30, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві розповіли - як зменшити кількість бродячих тварин на вулицях

У Полтаві розповіли - як зменшити кількість бродячих тварин на вулицях

2-го липня у Полтавській міській раді дають спільну прес-конференцію представники міської влади та благодійної організації із захисту тварин «Fourpaws» («4 лапи»).

Заступник міського голови Людмила Бойченко розповіла, що представники благодійної організації відвідують Полтаву вже вчетверте – і за цей час встигли стати справжніми друзями для полтавських зоо-захисників.

Під час зустрічі виступив також заступник міського голови із питань ЖКГ Олексій Чепурко. Він запевнив, що міська влада готова допомагати благодійним організаціям в усьому і зазначив, що проблем із фінансуванням немає.

Також згадав проект притулку, на який коштів поки що не вистачає, проте у міськраді сподіваються отримати гроші на будівництво спільно із закордонними партнерами.

Виступила також депутат міської ради Майя Матвєєва. Вона констатувала, що жахливий спосіб регулювання кількості бродячих тварин – масові вбивства – не дав результатів. І що єдиним дієвим способом була і залишається стерилізація тварин.

Таким шляхом пішли чимало українських міст, які вже мають результати.

Від благодійної організації «4 лапи» виступила її керівник Олександра Лісчишин.

Вона зокрема констатувала, що 70 відсотків бродячих тварин зявляються на вулицях із квартир. Відзначила також, що після проведених стерилізацій на вулицях стало помітно менше собак, але більше кішок. Також розповіла, чому вже вчетверте представники організації приїхали до Полтави.

-Приїхали сюди вчетверте, тому що бачимо результат, бачимо позитивні зрушення. Щоб результат був помітним, потрібно проводити стерилізацію щороку, - додала Олександра Лісчишин.

За попередні візити до Полтави представники благодійної організації «4 лапи» стерилізували та вакцинували більше 600 тварин, переважно собак. Цього року приїхали із мобільною клінікою, у якій із безпритульними тваринами працюватимуть сім людей. Тварин будуть відловлювати, стерилізувати, вакцинувати, реєструвати та випускати. Також до співпраці та обміну досвідом запрошують місцевих ветеринарів.

 Нагадаємо, минулого року із безпритульними тваринами у Полтаві розбиралися представники КАТП 1628.

#Полтава #тварини #стерилізація #вакцинація #проблема
Оголошення
live comments feed...