• Головна
  • Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває на Полтавщині
14:30, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває на Полтавщині

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуває на Полтавщині

Зокрема, глава Уряду знайомиться зі станом будівництва та реконструкції ділянок автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський. Також оглянувяк триває реконструкція на обході міста Лубен. Фінансування даної ділянки дороги здійснюється з Державного бюджету.

«Мої пріоритети незмінні: зростаюча економіка й оновленаінфраструктура» , – сказав Глава уряду під час огляду доріг .

Володимир Гройсман наголосив, що якісні дороги – це ріст якості життя громадян.

За 2016-2018 роки в Україні побудовано 6 800 км доріг. Цього року «дорожній» бюджет зріс до 56 млрд грн, з яких на місцеві дороги виділяють 14,7 млрд грн. Причому, окрім грошей, у сегмент місцевих доріг залучають сучасні технології укладання укочуваного бетону вітчизняного виробництва. У разі збереження темпів дорожніх робіт питання ремонту доріг територіального значення можна вирішити за три роки, впевнений Прем’єр-міністр. За його словами, найбільший ворог України – безвідповідальність і популізм, який руйнує, а не створює.

Глава Уряду зазначив, що план Уряду щодо будівництва доріг державного значення і місцевого значення з використанням новітніх технологій будівництва бетонних доріг обов’язково спрацює.

Окрім того, спрацювати, за словами Володимира Гройсмана, має й політика викриття корупційних схем, які можуть виникати навколо процесу будівництва доріг.

«Я вважаю, що кожна гривня, яку ми акумулюємо на будівництво доріг, має вкладатися в якісні і безпечні дороги. А викривати тих, хто намагається на цьому нажитися, – справа честі правоохоронних органів», – додав Прем’єр-міністр.

Раніше ми розповідали Українська стратегія Гройсмана: що про неї треба знати?

#дороги #ремонт #кошти
Оголошення
live comments feed...