• Головна
  • Цьогоріч на дороги Полтавщини з державного бюджету передбачено 800 млн грн
10:30, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

Цьогоріч на дороги Полтавщини з державного бюджету передбачено 800 млн грн

Цьогоріч на дороги Полтавщини з державного бюджету передбачено 800 млн грн

Про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Полтавської області на апаратній нараді звітував директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан. Цього року на дороги з державного бюджету передбачено загальне фінансування 800 млн грн. Це кошти дорожнього фонду. Їх розподілили таким чином: 170 млн грн – експлуатаційне утримання, 552,9 млн грн – поточний середній ремонт, 80 млн грн – капітальний ремонт.

«Експлуатаційне утримання складається з комплексу робіт. На першому місці – ямковий ремонт. Роботи розпочали в квітні. Планували роботи закінчити до 1 липня, але через погодні умови графік змінився. Плануємо завершити роботи 12 липня. У планах відремонтувати 163 тис. м2 дорожнього покриття», – розповів Олексій Басан.

Станом на 25 червня завершили роботи на 78 об’єктах із 97 запланованих. Виконано 80 % робіт з поточних ремонтів.

Найкраще виконали ремонтні роботи підрядні організації у Полтавському, Гребінківському, Котелевському, Семенівському, Глобинському, Козельщинському, Кобеляцькому, Пирятинському, Гадяцькому, Новосанжарському, Лубенському районах. Найгірше – у Чорнухинському, Лохвицькому, Миргородському, Шишацькому, Диканському, Оржицькому районах.

За словами Олексія Басана, з 8 по 21 травня оголосили 21 публічну закупівлю на поточний середній ремонт. Нині триває перекваліфікація. Початок робіт запланований на липень з фінансуванням 512,9 млн грн.

Також активно виконуються ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах міста Полтави, на двох ділянках (від перехресть із вулицями Європейської та Серьогіна та від межі м. Полтава по Харківському шосе до перехрестя із вулицею Кагамлика) завершено формування шару крупнозернистого асфальтобетону. Після побудови зустрічної смуги сформують фінальний шар асфальтобетону по всій ширині проїзної частини. Фінансування – з дорожнього фонду – 40 млн грн.

Т.в.о голови облдержадміністрації Олег Пругло зауважив, що варто поквапитися з ремонтом доріг.

«Нині вже середина літа, а в деяких районах не розпочинали ремонтні роботи. Можливо, варто проводити тендери в січні і в березні починати працювати. Всі розуміють, що розпочинати роботи в вересні, як це відбувається в деяких районах, запізно. Треба вирішувати ці питання раніше. Тому давайте звертатися з пропозиціями завчасно. І не затягувати ці питання», ­ – наголосив Олег Пругло.

У листопаді-грудні цього року заплановано презентувати розроблену ДП «ДорждерНДІ ім. М.П. Шульгіна» п’ятирічну програму розвитку місцевих доріг Полтавської області.

Раніше ми повідомляли Під Полтавою більше немає Кротенок 

#дороги #ремонт #кошти
Оголошення
live comments feed...