• Головна
  • Сонячне затемнення 2 липня 2019: як привернути в життя багатство та везіння?
08:30, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

Сонячне затемнення 2 липня 2019: як привернути в життя багатство та везіння?

Сонячне затемнення 2 липня 2019: як привернути в життя багатство та везіння?

Вже сьогодні жителі Землі зможуть спостерігати астрономічне явище,  яке протягом століть наділяли містичним змістом – повне сонячне затемнення. Воно настає тоді, коли Місяць проходить між Сонцем та Землею, закриваючи для земних спостерігачів частину сонячного диска. Протягом року зазвичай можна спостерігати від двох до шести затемнень, хоча затемнення 2 липня українці спостерігати своїми очима не зможуть.

Воно досягне максимальної фази о 22:22 за київським часом (UTC+3). Спостерігати його зможуть жителі Чилі та Аргентини.

Що робити в сонячне затемнення

Для когось затемнення проходять безслідно, але деякі люди відчувають тривогу. Сонячне затемнення 2 липня 2019 – не виняток. Тим, хто страждає від високого емоційного напруження, слід перевести дух та постаратися розслабитися, щоб уникнути сплеску неконтрольованих емоцій і необдуманих, імпульсивних рішень. В сонячне затемнення 2 липня може підвищитися ризик нервових зривів і спалахів агресії, гормональних розладів, конфліктів і нещасних випадків. Лікарі рекомендують у такі періоди уникати зайвого стресу і відпочивати за першої ж можливості. Астрологи зазначають, що сонячне затемнення – це особливий період, який охоплює кілька днів до і після самого астрономічного явища. Вважається, що те, що відбувається в цей період, має прихований сенс – будь-яке рішення може запустити величезні зміни в житті, як вкрай позитивні, так і негативні.

Обряди на сонячне затемнення

Народна пам'ять зберегла ряд ритуалів та обрядів, пов'язаних з сонячним затемненням. Деякі з них практикуються і сьогодні.

Обряд на багатство

Для цього обряду потрібно свічка і купюри великого номіналу. Свічку запалити, поклавши поруч купюру. Прочитати тричі заговір: «Сонечко червоне, сонечко ясне, наділи цю купюру силою потужною, владою всенічною. Нехай йде по світу, за моєю радою, за моїм бажанням, за моїм велінням. Привезе мені своїх братів і менших і старших, жодного разу в моїх кишенях не бувавших». Гроші можна повністю витратити на необхідні речі. Першу здачу, отриману при витраті, зберегти. Над нею проводиться друга частина обряду, який вчиняється у той же час доби, що і перша частина. Над здачею також запалюється свічка і вимовляється заговір: «Залишається сила купюри на своєму законному місці. Бути їй тут навіки і постійно примножуватися. Нехай повернеться до мене більше, ніж було віддано». Заговорені гроші заховати і не витрачати за жодних обставин.

Обряд на успішну кар'єру

Для цього обряду потрібна будь-кімнатна рослина, дві ємності і вода з джерела. У ємності має поміститися хоча б літр води. Наповнити одну ємність джерельною водою, а потім за допомогою ополоника переливати її в іншу ємність, читаючи заговір: «Сили джерельні буду черпати, а рослинка стане буйно зростати. Як стебла і листя тягнуться вгору, так щоб і кар'єра моя мала успіх». Трохи води слід використовувати, щоб полити рослину відразу. Решту воду перелити в склянку і поливати її регулярно. Важливо, щоб рослина не загинула і не захворіла – тепер вона є тотемом кар'єрного зростання.

За матеріалами відкритих джерел

Кому найбільше пощастить у липні?

#погода #прогноз #синоптики
Оголошення
live comments feed...