• Головна
  • "Самопоміч" ініціює усунення "команди Матковського" від керівництва Полтавою
19:58, 1 липня 2019 р.
Надійне джерело

"Самопоміч" ініціює усунення "команди Матковського" від керівництва Полтавою

"Самопоміч" ініціює усунення "команди Матковського" від керівництва Полтавою

Фракція «Самопомочі» подає на сесію проект рішення про звільнення трьох заступників міського голови Полтави.

У ньому йдеться про звільнення першого заступника міського голови Андрія Ляміна, заступника з гуманітарних питань Людмили Бойченко та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпєлова. Причина звільнення – неналежне виконання посадових обов’язків.

Представники "Самопомочі" вважають, що вже протягом тривалого часу ці посадовці нехтують інтересами полтавців. Натомість обслуговують особисті інтереси депутатів міської фракції БПП, яка і висунула їх на посади. Фактично, ці чиновники не є самостійними в ухваленні важливих рішень, а лише виконують вказівки голови фракції А. Матковського та колишнього заступника міського голови М. Шевченка. Останній, не перебуваючи у складі виконкому і не маючи ніякої посади, тим не менше, використовує особистий кабінет першого заступника і, без перебільшення, у "ручному режимі" керує підпорядкованими фракції БПП управліннями. Далеко не завжди - на користь полтавців. Уже неодноразово йшлося про ігнорування звернень громадян, які були подані на розгляд цих чиновників. Попри нагальну потребу, на попередню сесію так і не були підготовлені дані щодо показників наповнення міського бюджету. А це не дозволяє перерозподілити кошти на розв’язання найнагальніших питань, у тому числі у сфері ЖКГ, благоустрою, безпеки, освіти і т. ін. Часто нагальні документи «чекають» необхідного підпису профільного заступника місяцями, і це неймовірно затягує процеси.

Нещодавній скандал навколо трагічної загибелі у ДТП директора ДОТ «Супутник» вилився у петицію про відставку заступниці міського голови Л. Бойченко, яка набрала понад 400 голосів полтавців за лічені дні. Це свідчить про те, що ситуація в гуманітарній сфері наразі дуже конфліктна. Крім того, нещодавно одне з основних управлінь міськвиконкому – управління освіти – вкотре залишилося без очільника.

Така плинність кадрів також переконливо свідчить про управлінські проблеми у гуманітарному напрямку. Враховуючи напружену соціальну ситуацію у нашому місті, вважаємо за необхідне запобігти її загостренню, звільнивши з посад заступників міського голови, які не справляються зі своїми обов’язками. Міська влада - це не місце для відстоювання особистих зацікавлень. Це - територія творення комфортного, безпечного і безконфліктного середовища для полтавської громади. Упевнені, в нашому місті достатньо фахівців, які зможуть якісно виконувати цю роботу, не викликаючи такого негативу у містян.

Інформація взята із офіційної сторінки Об`єднання Самопоміч - Полтава

#Матковський #Самопоміч-Полтава #Полтавська міська рада #Сенчакович
Оголошення
live comments feed...