• Головна
  • 156 млн грн аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за І півріччя 2019 року
14:35, 1 липня 2019 р.
Надійне джерело

156 млн грн аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за І півріччя 2019 року

156 млн грн аліментів – результат роботи державних виконавців Полтавщини за І півріччя 2019 року

Упродовж І кварталу 2019 року завдяки реалізації законів #ЧужихДітейНеБуває фінансову підтримку від своїх батьків отримали понад 18 тис. дітей Полтавщини. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«З початку року державні виконавці стягнули 156 млн грн із батьків-аліментників. Майже 68 млн грн аліментів стягнули саме завдяки дії двох пакетів законів #ЧужихДітейНеБуває», – розповів начальник управління.

За словами Олега Тимченка, одним із значних стимулів для виплати боргів на користь власних дітей є обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

«Загалом державними виконавцями області винесено понад 21 тис. постанов про тимчасове обмеження боржників у їх правах, 1 025 неплатників оголошено у розшук та винесено понад 2 тис. постанов про накладення штрафів у розмірі 20, 30 та 50% та стягнуто понад 2 млн грн штрафних санкцій», – зауважив Олег Тимченко.

Ще одним заходом примусу є притягнення боржників до виконання суспільно корисних робіт. З початку року 88 полтавців уже відпрацювали суспільно корисні роботи та сплатили понад 222 тис. грн заборгованості.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Полтавській області

#Полтавщина #виплати #аліменти #кошти
Оголошення
live comments feed...